facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2020-04-22
 

Helly Hansen wspiera służby ratownicze

Od ponad 140 lat Helly Hansen wspiera profesjonalistów w zmaganiach z żywiołem. Marka od lat współpracuje ze służbami ratowniczymi na całym świecie – jest między innymi zaufanym dostawcą odzieży dla Norweskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

 

Na co dzień ochotnicy  wykorzystują odzież techniczną Helly Hansen podczas akcji ratowniczych w górach i na morzu. Obecne czasy przyniosły nowe wyzwania, a wolontariusze  zaangażowali się w walkę z pandemią. Odzież Helly Hansen służy im podczas wielogodzinnych dyżurów, kiedy niosą pomoc w szpitalach, pomagają w dostarczaniu pożywienia osobom odizolowanym, transportują chorych, zapewniają pomoc domową. Wysiłek i zaangażowanie ochotników są bezcenne i zasługują na najwyższy szacunek – wolontariusze stają się symbolem bohaterów naszych czasów.

 

O marce Helly Hansen

Założona w 1877 roku w Norwegii marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość. Dzięki  doświadczeniu zdobytemu dzięki życiu i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie, to pierwszy materiał typu polar, zaprezentowany przez Helly Hansen w latach 60., a także stworzoną w latach 70. pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry. Firma jest też autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w dzieży technicznej. Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, narodowych i profesjonalni instruktorzy oraz przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com

 

Źródło: informacja prasowa

 

 

 

 
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com