facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-05-08
 

Hardangervidda zimą (11 maja, Gdańsk)

Bałtyckie Bractwo Żeglarzy i gospodarz imprezy Michał Kochańczyk serdecznie zapraszają na Wieczór Podróży i Przygody.
Bałtyckie Bractwo Żeglarzy i gospodarz imprezy Michał Kochańczyk serdecznie zapraszają na Wieczór Podróży i Przygody pt :„Hardangervidda zimą” w dniu 11 kwietnia 2009 r. o godzinie 19.00 do Międzynarodowego Klubu Morza „Zejman” na Wyspie Spichrzów przy ul. Motławskiej w Gdańsku.
 
Położona w południowej Norwegii Hardangervidda to najrozleglejszy płaskowyż górski Europy. To tutaj znajduje się jeden z największych lodowców tej części świata, a arktyczny klimat zimą przypomina warunki spotykane w rejonach okołobiegunowych

Trójka gdańskich podróżników: Krzysztof Paul, Andrzej Szuksztul i Lech Wedlejt przeszła na nartach biegowych Hardangerwiddę z południa na północ, zaczynając od Haukeliseter (980 m n.p.m.) do Finse (1222 m n.p.m.). Dwóch z nich Krzysztof i Andrzej w najbliższy poniedziałkowy wieczór  poprowadzi nas w tę dziką, bezludna krainę.

Do zobaczenia w Zejmanie
Dorota Kobierowska, Michał Kochańczyk, Andrzej Dębiec

UWAGA!
Z uwagi na niedużą pojemność sali i w celu poprawy strony organizacyjnej spotkań podróżniczych, wprowadziliśmy karnety na I część spotkań do  czerwca br. (4 spotkania + jedno dodatkowe)   w cenie 10 zł, które  można jeszcze wykupić na najbliższym spotkaniu w dniu 11 maja 2009 r. Każdy posiadacz karnetu może wprowadzić na imprezę osobę towarzyszącą za odpłatnością 2 zł.
Członkowie klubu „Zejman” z opłaconymi składkami za 2009 r. - wstęp bezpłatny!
Goryonline
 
2018-11-07
HYDEPARK
 

Nowe „Tatry”. Góry, wolność i niepodległość

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-19
HYDEPARK
 

Film „No Trace Tatra” na jesiennych festiwalach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-16
HYDEPARK
 

Wanda Rutkiewicz. Jeszcze tylko jeden szczyt

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com