facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-01-15
 

GSI Outdoors - prosty kubek: Infinity Backpacker

Niby jaki kubek jest, każdy widzi (nie powinno się w takim produkcie dopatrywać zbyt dużej filozofii), ale okazuje się, że kubki termiczne dostępne na rynku mogą się od siebie znacznie różnić...

W całym kubku można dostrzec filozofię firmy GSI Outdoors, dla której najważniejszym celem jest tworzenie produktów prostych, jednocześnie bardzo praktycznych, a przy tym o atrakcyjnym wyglądzie. Faktycznie kubkiem Infinity Backpacker Mug można się zachwycić już na pierwszy rzut oka. Żeby docenić jego funkcjonalność, trzeba go umieścić na odpowiednim miejscu w hierarchii kubków.

 

GSI Infinity Backpacker Mug zdecydowanie wyróżnia się spośród innych prostotą zastosowanych rozwiązań.

Ustawmy zatem obok siebie zwykły stalowy kubek z uchem, GSI Infinity Backpacker Mug i bardziej zaawansowany kubek termiczny, np. Primus Commuter Mug, który ostatnio także opisywałam (zobacz test: http://www.ceneria.pl/ekspert,12070,444,0,1,I,informacje.html).

 

Zwykły turystyczny kubek na pewno jest najtańszy, jeśli chodzi o zakup, natomiast bardzo nieporęczny przy pakowaniu i trudno tu mówić o wartościach izolacyjnych. Szybko się nagrzewa, parzy palce i... równie szybko ochładza w przypadku niesprzyjającej pogody podczas biwaku. Na drugim końcu stoi super izolowany kubek termiczny, bardzo szczelny, który jednocześnie może pełnić funkcję termosu, nie musimy się obawiać, że napój z niego wycieknie po wrzuceniu do plecaka. Podstawową jednak wadą dla plecakowiczów jest jego pojemność w stosunku do wagi i miejsca, jakie zajmuje w plecaku.

 

 

I tu alternatywą może być minimalistyczny GSI Infinity Backpacker Mug, który jednocześnie zachowuje właściwości izolowanych kubków termicznych, przy dużej pojemności, niskiej wadze i wygodzie pakowania ze względu na składane materiałowe ucho. A przy tym naprawdę fajnie się prezentuje i naprawdę przyjemnie pije się z niego herbatę na wyjazdach :)

 

Recenzję kubka można przeczytać na stronie www.Ceneria.pl.

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-05-17
SPRZĘT
 

The North Face NSE D2 - nowa era eksploracji

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-05-11
SPRZĘT
 

Nowa kolekcja wspinaczkowa The North Face

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com