facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-12-06
 

GÓRY NA KFG!

Jak co roku będziemy „mocno-obecni” ze stoiskiem naszego wydawnictwa na Outdoorowym Kiermaszu w trakcie Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Podczas wszystkich poprzednich edycji festiwalu GÓR-ski stand przeżywał prawdziwe oblężenie i nie mamy wątpliwości, że tak będzie i tym razem! Skąd ta pewność? Otóż przygotowaliśmy taką liczbę atrakcji, bonusów, prezentów i nagród, że można by obdzielić nimi kilka wielkich imprez. Przekonajcie się sami!

 

Maciek Ciesielski i Hansjorg Auer potwierdzają dobrą atmosferę na stoisku GÓR :-) Fot. Piotr Drożdż


W 2014 roku zmieni się cykl wydawniczy magazynu – GÓRY będą ukazywać się w nowej, bogatszej i bardziej skondensowanej formie. W ciągu roku otrzymacie cztery ekskluzywne 140-stronicowe wydania oraz dwa numery specjalne: Numer Tatrzański i  GÓRY zima. Już teraz możecie zaprenumerować nasze pismo w cenie 70 zł.

 

Już teraz możecie zaprenumerować nasze pismo w cenie 70 zł (zamiast 79,40, które wydalibyście na poszczególne numery), a jeśli zrobicie to podczas KFG, otrzymacie dwa bonusy: nasz firmowy T-shirt oraz kalendarz zaprzyjaźnionego z nami Biura Przewodników Wysokogórskich www.tatraguide.info  Możecie także zakupić prenumeratę wraz z plecakiem RMD w cenie 100 zł, czyli niejako otrzymać ją … za darmo :-)

 

.
Wreszcie – last but not least – wśród nowych prenumeratorów rozlosujemy nagrodę wartą co najmniej tysiąc złotych: dzień z przewodnikiem wysokogórskim!

 

 

Więcej o prenumeracie poniżej

 


Po raz kolejny możecie uzupełnić swoje domowe GÓR-skie archiwum! Jeśli przegapiłeś któryś numer w ostatnich latach, jest duża szansa, że znajdziesz go w świetnej cenie na naszym stoisku.

 

Dla nowych czytelników przygotowaliśmy też pełne roczniki, które będzie można nabyć w superatrakcyjnej cenie. A dla kolekcjonerów prawdziwe perełki: pierwszą, historyczną Fotoedycję GÓR i pierwszy Numer Tatrzański. Oba numery od dawna nie do zdobycia! Każda osoba, która wyda na archiwalne numery GÓR powyżej 20 zł otrzyma parę outdoorowych skarpet (do wyczerpania zapasu skarpet :-)).

 

Wśród osób, które dokonają zakupów powyżej 40 złotych rozlosujemy superunikalne numery GÓR z oryginalnymi autografami Alexa Hubera, Ueli Stecka i Mauro „Bubu” Bole.

 

 

 

ANKIETA I SUPER-KONKURS!

Każda osoba, która dokona zakupu na naszym stoisku, może (a nawet powinna :-)) wypełnić króciutką ankietę. Warto poświęcić na to minutkę, ponieważ wśród wszystkich ankietowanych osób rozlosujemy bardzo atrakcyjne nagrody!

 

 

Oto one:
Książka 100 PORAD gór tom 2
Książka „Chiński Maharadża” Wojtka Kurtyki
2 czołówki Fenix
Plecak Berghaus
Plecak RMD
Kurtki Dare2b

 

 

„CHIŃSKI MAHARADŻA” WOJTKA KURTYKI Z KOLEKCJONERSKĄ, SYGNOWANĄ POCZTÓWKĄ ORAZ "ŚNIEGI POKUTUJĄCE" Z ROCZNICOWĄ DEDYKACJĄ!

"Tylko na naszym stoisku podczas KFG do każdej książki „Chiński maharadża” Wojtka Kurtyki dodajemy specjalną pocztówkę z odręcznym podpisem autora! Nie przegap tej okazji – za parę lat ta drobna pamiątka będzie z pewnością poszukiwana przez kolekcjonerów!"

 

 

Ta wspaniała książka z takim bonusem to również niezwykle oryginalny i unikalny prezent! Jeśli do tego dodamy fakt, że książkę będziemy sprzedawać w specjalnej festiwalowej cenie, to mamy niemal słownikową definicję prawdziwej okazji. Nie przegapcie jej! :-)

 


Pierwsze osoby, które zrobią zakupy książkowe w cenie powyżej 100 zł, będą mogły także nabyć „Śniegi pokutujące” Andrzeja Wilczkowskiego z jego odręczną dedykacją z okazji pięćdziesięciolecia opisywanej w książce wyprawy! Mamy tylko trzynaście takich gratek dla trzynastu szczęśliwców! :-)

 

 

Biuro Przewodnikow Wysokogórskich na stoisku GÓR

Nasze wydawnictwo owocnie współpracuje z Biurem Przewodników Wysokogórskich, do którego należy zresztą długoletni redaktor GÓR Maciek Ciesielski. Wspólnie z przewodnikami realizujemy chociażby unikalny projekt „Strzeliste Tatry”, którego kolejne odsłony możecie znaleźć na kartach naszego magazynu. Na naszym stoisku możesz znaleźć materiały reklamowe Biura, a w sobotę od godziny 11 do 14 osobiście porozmawiać i poradzić się przewodnika.

 
 

 

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko wszystkich pragnących aktywnie włączyć się w redagowanie lub rozwijanie naszej strony internetowej lub chętnych do założenia bloga – redakcja będzie do dyspozycji każdego fana magazynu i naszych serwisów. Kuluary festiwalu to wyjątkowa okazja spotkania się i porozmawiania z osobami tworzącymi pismo! Z największą przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, ustosunkujemy się do propozycji współpracy oraz innych cennych uwag i wskazówek.
Z GÓR-skim pozdrowieniem
Redakcja
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com