facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-03-21
 

Góry kształtują siłę charakteru - spotkanie z Januszem Gołąbem

GÓRY KSZTAŁTUJĄ SIŁĘ CHARAKTERU

TATRA ZAPRASZA NA SPOTKANIE Z JANUSZEM GOŁĄBEM

podczas V Festiwalu Górskiego Wondół Challenge 2015

W dniach 21-22 marca w Szczyrku odbędzie się V Festiwal Górski Wondół Challenge 2015, którego organizatorem są Zarząd Główny GOPR i Fundacja Radan. Festiwal wspiera TATRA – sponsor GOPR od 2009 r. 

Już po raz piąty pasjonaci gór, podróżnicy, himalaiści  i miłośnicy sportów górskich oraz wszyscy, którzy kochają przygody, spotkają się na Festiwalu Górskim Wondół Challenge w Szczyrku. W programie nie mogło zabraknąć spotkań ze znanymi podróżnikami: Aleksandrem Dobą, który jako pierwszy kajakiem opłynął Atlantyk oraz Martyną Wojciechowską – zdobywczynią Korony Ziemi, redaktor naczelną polskiego wydania National Geographic. 


Wondół Challenge sponsorowany jest w tym roku przez markę piwa TATRA, która od 2009 r. wspiera Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe – współorganizatora Festiwalu. - GOPR niesie ze sobą bardzo mocny, pozytywny przekaz. Fakt, że możemy wspierać jego przedsięwzięcia, jest dla nas powodem do dumy. Ratownicy górscy uosabiają cechy bliskie marce, takie jak szacunek, zaufanie i siła charakteru – mówi Magdalena Tondera, senior brand manager TATRY. 


TATRA objęła także patronatem spotkanie Januszem Gołąbem - utytułowanym polskim alpinistą i himalaistą, pierwszym człowiekiem, który zdobył szczyt ośmiotysięcznika Gaszerbrum I w zimowym podejściu. Spotkanie pt. „Góry kształtują siłę charakteru” odbędzie się 21 marca o godzinie 19.30.

W programie Wondół Challenge znalazły się także pokazy filmów, wystawy fotograficzne, szkolenia medyczne, konkursy oraz atrakcje plenerowe. Podczas festiwalu odbędzie się również długo oczekiwany panel freeride’owy i freeskiing’owy. Czołowi polscy zawodnicy opowiedzą o swoich treningach, technikach i najnowszym sprzęcie. 

Szczegółowe informacje dot. festiwalu można znaleźć na stronie www.wondol-challenge.plmateriały prasowe

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-28
WYDARZENIA
 

XI Opolski Festiwal Gór

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-21
WYDARZENIA
 

Jack Wolfskin Lądek Film Tour

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com