facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-03-25
 

Góry - Wolność i Przygoda wyd. GALAKTYKA

W związku z wieloma pytaniami o tytuł "Góry - Wolność i Przygoda", Wydawnictwo Galaktyka postanowiło przygotować dodruk tej książki.


Wydawnictwo Galaktyka poinformowało, że w związku z wieloma pytaniami o tytuł "Góry - Wolność i Przygoda", którego nakład został wyczerpany, postanowiło przygotować dodruk tej książki. Książka ukaże się w pod koniec marca, już dziś można składać zamówienia.

Ponad 500 000 sprzedanych egz. na całym świecie. Znakomity podręcznik "górskiej roboty".

Znakomita książka. Połączenie profesjonalizmu i skutecznej dydaktyki. Dla początkujących i zaawansowanych. Polecam nie tylko tym, którzy wchodzą w surowy świat alpinizmu, ale i tym, którzy zechcą odświeżyć sobie wiedzę zdobytą na kursach przed laty. Doskonałe tłumaczenie. Gorąco polecam.
Piotr Pustelnik

Książka ta została napisana z myślą zarówno o początkujących, jak i zaawansowanych miłośnikach turystyki pieszej i sportów górskich. Niesie całe bogactwo informacji dla wspinaczy i turystów na wszystkich poziomach zaawansowania - od nowicjusza do eksperta. Prezentuje ona połączoną wiedzę wielu ludzi gór, którzy zwiedzili większość najważniejszych masywów górskich świata.

Źródło: 

2008-03-25

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com