facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-16
 

Gorczańskie namierzanie, czyli niekonwencjonalny jubileusz Bezdroży

Wydawnictwo Bezdroża świętując jubileusz 10-lecia swojego istnienia na rynku wydawniczym, zaprasza członków Klubu Bezdrożnika oraz sympatyków wydawnictwa na spotkanie jubileuszowe połączone z warsztatami GPS, które odbędzie się w dniach 18-19 lipca w Gorczańskiej Chacie (dawna Hawiarska Koliba) w Ochotnicy Górnej – Jamne.
Wydawnictwo Bezdroża świętując jubileusz 10-lecia swojego istnienia na rynku wydawniczym, zaprasza członków Klubu Bezdrożnika oraz sympatyków wydawnictwa na spotkanie jubileuszowe połączone z warsztatami GPS, które odbędzie się w dniach 18-19 lipca w Gorczańskiej Chacie (dawna Hawiarska Koliba) w Ochotnicy Górnej – Jamne.

Jako wydawnictwo, którego celem jest nieustanne pokazywanie bogactwa natury, chcemy zaprosić wszystkich do miejsc pięknych i niezwykłych. Stąd pomysł na to, by świętując jubileusz, wyrwać się z ciasnych schematów, nadętych eventów i imprez „pod krawatem”. Zapraszamy wszystkich do miejsca urokliwego, posiadającego niepowtarzalny klimat i magię.

Zawsze staramy się przecierać nieodkryte szlaki, promować bezpieczną turystykę oraz łączyć szacunek dla historii i przyrody z dobrodziejstwem nowoczesnych technologii, chcemy by jubileuszowe spotkanie w Gorcach ściśle łączyło w sobie te właśnie elementy.

Dlatego właśnie jubileuszowe świętowanie w plenerze połączymy z warsztatami GPS.
 

Spotkanie rozpocznie się zbiórką wszystkich uczestników w sobotę 18 lipca o godzinie 11.00 w Gorczańskiej Chacie http://www.skpg.krakow.pl/gocha/gallery.php

O godzinie 12.00 wyruszymy na zajęcia w terenie z licznymi niespodziankami przygotowanymi przez organizatorów oraz z gorącym posiłkiem w Bazie Namiotowej na Gorcu. Wieczorem natomiast przyjdzie czas na zabawę przy ognisku, pieczenie kiełbasy, pokazy slajdów oraz konkursy z nagrodami.

W niedzielę 19 lipca, uchylimy rąbka tajemnicy i pokażemy, jak obrabiane są dane GPS podczas tworzenia map. Potem, już samodzielnie będzie można wyruszyć na szlaki, by w praktyce wykorzystywać zdobyte wiadomości i chłonąć piękno natury.

Wszystkich, którzy chcą świętować zaszczytny jubileusz Wydawnictwa Bezdroża, prosimy o zgłoszenie swojego udziału poprzez wypełnienie formularza potwierdzającego udział w spotkaniu. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 16 lipca. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy, kto zdecyduje się spędzić z nami najbliższy weekend, powinien zabrać ze sobą:
śpiwór, karimatę, kubek, sztućce, górskie obuwie i odzież, prowiant na niedzielne śniadanie. Użytkownicy odbiorników GPS mogą zabrać urządzenia ze sobą, co pozwoli aktywniej włączyć się w warsztaty i zabawę.

Podczas minionej dekady istnienia wydawnictwa, towarzyszył nam cytat …wędrowcze, nie ma dróg, drogi tworzy się, idąc…dlatego właśnie wszystkich, którzy śledzą poczynania wydawnicze Bezdroży, angażują się w działania Klubu Bezdrożnika oraz tworzenie portalu e-przewodniki.pl, chcielibyśmy zaprosić do wspólnego przejścia małego odcinka rodzimych górskich szlaków, opisanych w przewodnikach Bezdroży, a odznaczających się tak niezwykłym urokiem!

Olbrzymia ilość pozytywnych emocji oraz dobra zabawa gwarantowana! Pogoda zamówiona – prawdopodobnie dowiozą!

Zapraszamy!

Więcej informacji: www.bezdroza.com
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com