facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-08-18
 

Globalna kampania The North Face "Walls Are Meant For Climbing"

Marka The North Face ogłosiła globalną kampanię, która wzywa ludzi do przemyślenia sposobu patrzenia na ściany wspinaczkowe. Są to miejsca, w których ludzie spotykają się w celu przetestowania siebie, budowania zaufania i wzmocnienia społeczności wspinaczkowej. 

Z okazji rozpoczęcia kampanii i podkreślenia powiązań powstałych dzięki wspinaczce, The North Face będzie współpracować z obiektami sportowymi na całym świecie, aby uczynić dzień 19 sierpnia 2017 r. światowym dniem wspinaczki, w którym będzie można bezpłatnie korzystać ze ścianek wpinaczkowych w Stanach Zdjednoczonych, Europie, Kanadzie, Meksyku i w Chinach.


"The North Face jest partnerem pełnym pasji w świecie wspinaczki już od ponad 50 lat. Dla nas ścianki, to miejsca, w których ludzie tworzą środowisko poprzez sport, który wymaga zaufania i partnerstwa. Nasze środowisko wspinaczkowe jest międzynarodowe i uważamy, że społeczność staje się silniejsza, kiedy współpracuje. Naszym celem jest zainspirowanie innych do myślenia szerzej na temat środowiska, w którym wszyscy chcemy działać" - powiedział Tom Herbst, wiceprezes działu marketingu w The North Face.
W Europie The North Face otworzy drzwi do najlepszego centrum wspinaczkowego w Londynie - The Castle, z bezpłatnym dostępem przez cały dzień. Londyńczycy będą mogli wspinać się obok prawdziwej legendy - Alexa Honnolda - jednego z najlepszych wspinaczy na świecie, który niedawno przeszedł w stylu free solo (bez zabezpieczenia) drogę "Freerider" na El Capitan w Yosemite.


Alex wraz ze swoimi kolegami ze światowej czołowki, Hansjörgiem Auerem i Jacopo Larcherem, poprowadzi sesję wspinaczkową dla każdego, niezależnie od stopnia umiejętności i wieku. Sesja potrwa od godziny 9:00 do 19:00.


Rezerwacji można dokonać już teraz, wystarczy odwiedzić wydarzenie o nazwie "Walls Are Meant For Climbing", znajdujące się pod adresem: www.facebook.com/thenorthface.
Po światowym dniu wspinaczki marka nadal będzie zachęcać ludzi do wspinania się w grupach społecznościowych o nazwie "Never Stop", które będą regularnie organizować bezpłatne sesje w ponad 10 miastach europejskich. Limitowana edycja T-shirtów będzie dostępna na stronie www.thenorthface.com oraz w sklepie flagowym w Wielkiej Brytanii przy ulicy Regent Street 290.


North Face ma długą historię wspierania środowisk wspinaczkowych poprzez sponsoring sportowców, takich jak: Alex Honnold, James Pearson i Ashima Shiraishi oraz poprzez wsparcie organizacji non-profit, takich jak USA Climbing, Trust for Public Land, Paradox Sports, the Access Fund and the American Alpine Club, które koncentrują się na dostępie, ochronie i edukacji.
Więcej informacji na temat "Walls Are Meant For Climbing," dostępne na stronie: http://www.thenorthface.com/walls #ClimbWalls


Więcej informacji na temat The North Face znaleźć można również na portalach społecznościowych:
Instagram: @TheNorthFace
Twitter: @TheNorthFaceEU
Facebook: www.facebook.com/thenorthface
Google+: plus.google.com/+TheNorthFace


THE NORTH FACE®, NALEŻĄCY DO VF CORPORATION, INC., POWSTAŁ W 1968 ROKU W SAN LEANDRO W KALIFORNII. FIRMA OFERUJE NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE TECHNICZNIE PRODUKTY WSPINACZOM, SPORTOWCOM WYTRZYMAŁOŚCIOWYM, MIŁOŚNIKOM GÓR I SPORTÓW ZIMOWYCH ORAZ ODKRYWCOM. PRODUKTY FIRMY SPRZEDAWANE SĄ W SKLEPACH DEDYKOWANYCH PODRÓŻNIKOM, WSPINACZOM, NARCIARZOM I SNOWBOARDZISTOM, SIECIACH SKLEPÓW SPORTOWYCH ORAZ Z ODZIEŻĄ OUTDOOROWĄ. WIĘCEJ INFORMACJI O THE NORTH FACE® ZNAJDĄ PAŃSTWO NA: WWW.THENORTHFACE.EU

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com