facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-11-13
 

GET VERTICAL! WEŹ UDZIAŁ W GRZE ONLINE I WYGRAJ NIEZAPOMNIANY ZIMOWY OBÓZ W GÓRACH Z SALEWA!

2 listopada wystartowała zimowa odsłona konkursu SALEWA get vertical, w której główną nagrodą są górskie przygody w Alta Badia, Grindelwald i San Martino di Castrozza. Marzą Ci się wysokie szczyty? Potrzebujesz świeżej perspektywy? A może chcesz sprawdzić, na co Cię stać w trudnych warunkach pogodowych i poczuć pełnię górskiego żywiołu? Wejdź na getvertical.salewa.com i spełnij swoje marzenie! Bolzano, 2 listopada 2015 - Obecnie codzienność definiowana jest głównie przez miasto i styl życia, jaki ono narzuca. Tempo rośnie stopniowo z każdym dniem, również i nas zmuszając do przyspieszenia kroku. Spotkania, terminy, ramy czasowe. Na tym tle, dla wielu z nas góry stały się miejscem sportowych wyzwań; przestrzenią, przez którą możemy kroczyć własną drogą i ponownie odnaleźć to, co dla nas najważniejsze. Jako ekspert w dziedzinie sportów górskich, SALEWA pragnie inspirować ludzi na całym świecie do odkrywania i doświadczania gór w całej ich okazałości. Tej zimy marka daje szansę wszystkim pasjonatom pionowego świata na zimową przygodę życia!

 

"Pragniemy, by coraz więcej ludzi czerpało radość z przebywania w górach - mówi Maurizio Priano, dyrektor ds. marketingu w SALEWA - Właśnie ten cel przyświecał nam podczas tworzenia pierwszej wiosenno-letniej odsłony konkursu get vertical. Reakcja z jaką się spotkaliśmy przerosła nasze oczekiwania: akcja przyciągnęła tysiące ludzi, zarówno doświadczonych profesjonalistów jak i początkujących. W rezultacie zabraliśmy w góry ponad 100 osób. Teraz przyszła pora na zimową edycję get vertical - zimno i śnieg sprawią, że przygoda będzie bardziej wymagająca, ale też bardziej satysfakcjonująca." 

Nie ma nic prostszego: wejdź na stronę getvertical.salewa.com, zarejestruj się i weź udział w grze online. Uczestnicy obozów zostaną wybrani i podzieleni na podstawie deklarowanego poziomu zaawansowania oraz własnych preferencji co do trzech lokalizacji partnerskich. SALEWA towarzyszyć będzie zwycięzcom w odkrywaniu magii rakiet śnieżnych w Alta Badia i ski touringu w Grindelwald oraz emocji, jakich dostarcza ski-alpinizm w San Martino di Castrozza. Ekscytująca przygoda obejmować będzie również noc pod gwiazdami w obozie powyżej 2000 metrów n.p.m. oraz szkolenie w zakresie bezpieczeństwa w górach prowadzone przez profesjonalnych przewodników górskich. We wszystkim udział w wezmą także sportowcy SALEWA: światowej sławy alpinista Roger Schäli oraz mistrzowie freeride'u - Bjorn Heregger i Arnaud Cottet.
 

Międzynarodowy konkurs get vertical ruszył 2 listopada i potrwa do 15 grudnia 2015. Poza uczestnictwem w jednym z wyjazdów do wygrania jest również ponad 250 innych nagród, a wśród nich zaproszenia na jazdy testowe BMW, odzież SALEWA z technologią Polartec®, produkty Manfrotto czy zaproszenia na warsztaty fotograficzne! 

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie getvertical.salewa.com, wszelkich informacji udziela również SALEWA Polska. 


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com