facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-11-23
 

Gdański Festiwal Przygody Aventureros (26 - 27 listopada, Gdańsk)

W dniach 26 - 27 listopada w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku odbędzie się I Gdański Festiwal Przygody Aventureros. Wśród zaproszonych gości m.in. Piotr Pustelinik, Romuald Koperski, Michał Kochańczyk oraz Piotr Opacian.
Gdański Festiwal Przygody AVENTUREROS jest okazją do spotkania i bezpośredniej rozmowy z najbardziej znanymi ludźmi, dla których przygoda jest pasją życia. Z tymi, którzy większość swego życia spędzają w podróży, odkrywaniu świata, pokonywaniu ludzkich ograniczeń. Ich doświadczenie, wiedza i praktyczne wskazówki mogą być dla wielu inspiracją do nowych wyzwań, ale też chwilą refleksji nad bezpiecznym powrotem do domu.

Goście chętnie opowiedzą o swoich wyczynach i przygodach. O chwilach radosnego triumfu, ale i gorzkim smaku porażki. Będą zachęcać do życia pełnego przygód, ale także przestrzegać przed brawurą i nonszalancją.

Festiwal Przygody jest miejscem dla wszystkich miłośników przygody przez małe i duże "p". Doceniamy bowiem ich wysiłek i konsekwencję w dążeniu do realizacji własnych pasji. I to niezależnie od tego czy są uczestnikami wielkich i spektakularnych wyzwań, czy też amatorami, którzy ze starym plecakiem i garścią dolarów poznają zakamarki świata.

Dlaczego AVENTUREROS?
To w języku hiszpańskim, języku wielkich odkrywców i żeglarzy, których znakomita część odkrywała świat pod banderą hiszpańską, oznacza poszukiwaczy przygód.

Pomysł na Festiwal Przygody powstał już dawno. Jednak liczne obowiązki zawodowe skutecznie przesuwały jego narodziny. Wreszcie w jednym miejscu i czasie udało się połączyć wszystkie elementy i efektem tego stał się 1. Gdański Festiwal Przygody AVENTUREROS.

Festiwal Przygody nie wyczerpuje wszystkich naszych pomysłów. Rozpoczyna także większy projekt - comiesięcznych spotkań z ludźmi przygody i sportu, którzy w każdą drugą środę miesiąca będą opowiadać o swojej profesji i jej tajemnicach. Ale o tym już wkrótce...


Zapraszamy na 1. Gdański Festiwal Przygody AVENTUREROS!

Organizatorzy

Więcej informacji na stronie: www.festiwalprzygody.pl
 Plakat
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com