facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-04-07
 

Gadżet roku 2008 według programu "Gadżety Salety"

W najnowszym odcinku programu "Gadżety Salety" emitowanym przez program Polsat Play został ogłoszony zwycięzca plebiscytu na najlepszy gadżet roku 2008.
Wyróżniony sprzęt to wodoszczelna i wstrząsoodporna kamera Oregon Scientific ATC2K, która dedykowana jest dla miłośników sportów ekstremalnych. Pozwala ona na zapis filmów w trudnych warunkach pogodowych, a dołączone do niej elementy pozwalają zamontować ją do kasku, kierownicy czy plecaka.

„Gadżety Salety” to jeden z czołowych autorskich programów, który pojawił się w ramówce stacji Polsat Play. Prowadzący program Przemysław Saleta poddaje surowym testom nowinki technologiczne, sprawdzając ich możliwości w bardzo ekstremalnych warunkach. Spośród wielu niezwykłych sprzętów biorących udział w plebiscycie mianem „Gadżetu roku 2008” została nazwana kamera Oregon Scientific ATC2K. „Lata Płyną i nie wiem, jak długa będę jeszcze w stanie wykonywać ekstremalne wyczyny i testować dla Was te wszystkie sprzęty. Kamera Oregon daje mi możliwość utrwalenia wszystkich wspomnień, nawet tych powstałych w najbardziej nietypowych miejscach i sytuacjach.”- powiedział Przemyslaw Saleta.
 
Oregon Scientific  ATC2K to wodoodporna i wstrząsoodporna kamera pozwalająca na stosowanie jej zarówno w wodzie (do 3 metrów) jak i podczas niekorzystnych warunków pogodowych, takich jak śnieg czy deszcz. Waży zaledwie 250 gramów (z bateriami) i umożliwia nagrywanie kolorowych filmów video w jednej z trzech rozdzielczości VGA (640 x 480), QVGA (320 x 240) i QQVGA (160 x 120) z prędkością 30 klatek na sekundę. „To dla nas niezwykłe wyróżnienie, że kamera Oregon ATC2K została wybrana „Gadżetem roku 2008” spośród wielu testowanych sprzętów przez Pana Przemysława. Deska, narty, wspinaczka, parcour, windsurfing, sporty motorowe to tylko kilka spośród wielu dyscyplin, podczas których dzięki kamerze można nakręcić niezapomniany film” – powiedział Sebastian Posłuszny, Brand Manager Oregon Scientific.

Kamera jest kompatybilna z PC i MAC i współpracuje z większością edytorów video. Wewnętrzna pamięć 32 MB może być rozszerzona do 2 GB z kartą SD, co pozwala nakręcić od 3 do 5 godzin filmu (oczywiście czas nagrania zależy od rozmiaru karty i rozdzielczości filmu). Proste zaprojektowanie przycisków umożliwia bardzo łatwą obsługę kamery Oregon Scientific  ATC2K. Na produkcie znajdują się tylko trzy przyciski (ON/OFF & Enter, Movie i Menu). Wystarczy włączyć kamerę, wcisnąć przycisk Movie i nagrać swój film.  Kable USB i Audio/Video dostarczane są w opakowaniu i mogą być błyskawicznie użyte do obejrzenia filmu na telewizorze lub w komputerze. Filmy w formacie AVI są kompatybilne z systemami operacyjnymi  WIN2000/XP oraz Apple Mac X 10.3/10.4. Kiedy masz kamerę ATC2K, można zapomnieć o ładowarkach i zasilaczach. Urządzenie zasilane jest 2 bateriami typu AA, które możesz wymienić w każdej chwili. 

Cena kamery Oregon Scientific ATC2K: 475 zł. 

Oregon Scienitfic to globalna marka i producent produktów elektronicznych dopasowanych do dzisiejszego stylu życia. Nowoczesne produkty to kombinacja amerykańskiej technologii i stylowego, europejskiego wzornictwa. Założona w USA w 1989r. Firma Oregon Scientific to jednocześnie pionier i lider rynku domowych stacji pogodowych i kontrolowanych radiowo zegarów z projektorem. Produkty Oregon Scientific wyróżniają się wysoką jakością wykonania, precyzją pomiarów i tak ważnym w dzisiejszych czasach, niepowtarzalnym wzornictwem, czego dowodem jest współpraca m.in. Z Philippe Starckiem czy firmą Ferrari.

Źródło: Zibi S.A
 Oregon Scientific
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com