facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-02-12
 

Forteca Boulder Masters

 

 

Centrum Wspinaczkowe Forteca ma przyjemność zaprosić na pierwszą edycję zawodów boulderowych: Forteca Boulder Masters.

Impreza odbędzie się 21.02.2015 w CWF przy ulicy Racławickiej 60.

Eliminacje rozpoczniemy o godzinie 15:00, finał wystartuje w okolicach godziny 19:00.

 

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, jednak finał organizujemy tylko dla naszych wiernych sekcjowiczów (włączając uczestników zajęć odbywających się regularnie na naszym obiekcie, a prowadzonych przez zaprzyjaźnionych instruktorów). W kategorii „Rookie of the year” nagrodzimy również naszych najlepszych pierwszoroczniaków.

 

Nagrody (nie tylko dla najlepszych) zapewnią firmy: Polar sport, Himal sport, FizjoterPro, Evolv, Grivel, Scarpa, Julbo, Funaticos i wiele innych.

 

W przerwie między eliminacjami a finałem odbędzie się loteria, podczas której wśród wszystkich startujących rozlosowane zostaną liczne atrakcyjne nagrody.

Eliminacje rozegrają się na około 25 boulderach autorstwa Marka „Lewarka” Wójcikowskiego, Dawida „Niuńka” Grudnia, Michała „Kocura” Kota, Łukasza „Figi” Leńczowskiego i Mateusza „Matka” Mazura. O poziom sportowy finału zatroszczą się dwaj ostatni.

 

Dla komfortu startujących, na czas zawodów nasza hala zostanie wyczyszczona ze wszystkich chwytów, poza boulderami eliminacyjnymi i finałowymi. Chwyty startowe, bonusy i topy zostaną czytelnie oznaczone, z uwzględnieniem poziomu trudności przystawek.

 

Do udziału w finale zaprosimy 6 najlepszych pań i 6 najlepszych panów. Wystartują oni pojedynczo (jedna kobieta i jeden mężczyzna) na 4 nietuzinkowych przystawkach.

 

 

Szczegółowe informacje o zapisach:

wpisowe wynosi  45 PLN,

zawodnicy, którzy wyrażą chęć startu w zawodach do dnia 15 lutego 2015r. do godz. 23:59 przez wysłanie maila na adres Bouldermasters@gmail.com i dokonanie przedpłaty w wysokości minimum 20 zł (koszt koszulki) na konto nr 90 1050 1445 1000 0090 4403 8835, mają gwarancję otrzymania koszulki. Pozostałą kwotę należy uregulować w biurze zawodów w ich dniu,

mail zgłoszeniowy powinien zawierać imię, nazwisko, rozmiar koszulki, nazwisko instruktora prowadzącego oraz rzetelną deklarację, czy zawodnik kwalifikuje się do kategorii „Rookie of the year”, czyli rozpoczął przygodę ze wspinaniem nie wcześniej niż 12 miesięcy przed dniem zawodów,

dokonanie zapisu po wskazanym terminie lub w biurze zawodów bezpośrednio przed zawodami nie zmienia ceny udziału w wydarzeniu, ale pozbawia zawodnika pakietu startowego,

każdy zawodnik zobowiązany jest przed rozpoczęciem zawodów do stawienia się w biurze zawodów w celu (zaleca się pojawienie w biurze zawodów min. na 45min przed ich rozpoczęciem):

weryfikacji jego obecności i zapisu,

podpisania wymaganych oświadczeń dotyczących znajomości regulaminu, przetwarzania danych i wizerunku w celach marketingowych Centrum Wspinaczkowego Forteca, sponsorów i patronów medialnych,

odebrania pakietu startowego.

 

Zachęcamy do udziału i życzymy wspaniałej zabawy!


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com