facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-09-04
 

Explore Sweden – Speleo Salomon płynie do Szwecji

Od 5 do 10 września w regionie High Coast nad Morzem Bałtyckim, 650 km na północny wschód od Sztokholmu, zostaną rozegrane najważniejsze zawody adventure racing w Skandynawii – Explore Sweden.

Od 5 do 10 września w regionie High Coast nad Morzem Bałtyckim, 650 km na północny wschód od Sztokholmu, zostaną rozegrane najważniejsze zawody adventure racing w Skandynawii – Explore Sweden. Na starcie stanie także zespół Speleo Salomon: Kasia Zając, Piotrek Hercog, Piotrek Kosmala oraz przyjaciel teamu, rosjanin Misha Pershin. 

Do pokonania będzie 400 km w systemie non-stop (czas odpoczynku i snu liczy się do rywalizacji), a limit czasu wynosi cztery doby. Najdłuższe etapy zawodnicy pokonają na rowerach, pozostałe w kajakach, marszem, biegiem i na rolkach. Z mniej typowych dyscyplin przewidziano via ferraty oraz trawersy wysp. Kluczową dyscypliną może okazać się nocna nawigacja.


fot.Peder Sundström www.sundstroem.comNa zespoły ze Szwecji, Norwegii i z Polski czekają niezamieszkałe góry i zimne wody zatok, a na najszybszych, kwalifikacja do Mistrzostw Świata, które w tym roku odbędą się w Brazylii pod koniec października. 

Już od 5 września zapraszamy do relacji na żywo, codziennie pojawią się newsy z trasy i zdjęcia.Strona zawodów: www.exploresweden.se
Strona zespołu: www.speleoteam.pl

2008-09-04

(kg)
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com