facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-08-31
 

Expedition Bag - rewolucja na rynku plecaków i toreb podróżnych

Od kilku już miesięcy w ofercie firmy HiMountain znajduje się praktyczna i pojemna torba Expedition Bag. Na czym polega jej „fenomen”?
Dzięki specjalnej budowie -  zastosowaniu odpornego na urazy mechaniczne zamka, torba ta posiada dużą klapę, której otwarcie umożliwia nam momentalne dostanie się do praktycznie wszystkich znajdujących się w niej przedmiotów. Jest to niemożliwe w momencie, gdy używamy plecaków lub standardowych „worów” wyprawowych.

W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej podróżujemy samochodem lub samolotem, taka torba z powodu swojej budowy jest po prostu bardzo praktyczna (idealnie nadaje się też na wyprawy w odległe miejsca, gdzie w celu dotarcia do celu organizuje się karawany lub wypożycza konie tudzież muły – daje się ona do nich idealnie przytroczyć; testerzy sprzętu firmy HiMountain używali prototypów tych toreb podczas swoich ostatnich wypraw do Pakistanu, USA, Nepalu i na Grenlandię).


www.himountain.pl

Materiał, z którego jest wykonana torba – tkanina PCV - jest odporny na urazy mechaniczne, a także w dość dużej mierze jest wodoodporny (należy pamiętać, iż szwy nie są klejone!).

- torba posiada uchwyty do przekładania z miejsca na miejsce, a także odpinane szelki umożliwiające przenoszenie jej w formie plecaka;

- po jej bokach znajdują się taśmy, które umożliwiają przytroczenie np. kijków teleskopowych lub „karimaty”;

- torba posiada dwie kieszenie, zewnętrzną – bardzo łatwo dostępną, zapinaną na wodoodporny zamek, oraz drugą, siatkową, która znajduje się wewnątrz;

- pojemność torby to 100 litrów. 

Więcej informacji: www.himountain.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com