facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-23
 

Euro-Reklama OUTDOOR EXPO 2009

W dniach od 21 do 24 kwietnia 2009 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Artykułów i Usług Reklamowych Euro-Reklama OUTDOOR EXPO 2009.
Pracujesz w branży turystycznej? Szukasz nowych możliwości reklamy dla swojego miasta, hotelu, biura podróży czy centrum SPA? Targi EURO-REKLAMA 2009 są dla CIEBIE! Już za dwa miesiące na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się ważne wydarzenie dla wszystkich zawodowo związanych z branżą reklamową i poligraficzną. Przez cztery dni od 21 do 24 kwietnia br. w Poznaniu odbywać się będą kolejne edycje Międzynarodowych Targów Artykułów i Usług Reklamowych Euro-Reklama OUTDOOR EXPO 2009 i Euro-Reklama GIFT EXPO 2009 oraz Międzynarodowych Targów Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA 2009. Ofertę uzupełnią Branżowe Targi Zdobienia Odzieży i Marketingu Tekstylnego TeksPro, które w 2009 roku świętować będą swoją premierę.

4 x więcej inspiracji dla branży
Cieszące się dużą renomą targi stanowią świetną okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych w najważniejszych sektorach związanych z rynkiem reklamowym i poligraficznym. W Poznaniu swoją ofertę prezentują liderzy rynku, kluczowi producenci i dystrybutorzy, sektor usług oraz wydawnictwa branżowe. Ostatnie edycje POLIGRAFII, OUTDOOR EXPO oraz GIFT EXPO zgromadziły łącznie blisko 700 wystawców z 20 krajów. Tegoroczne targi zapowiadają się równie pomyślnie. Organizatorzy spodziewają się także dużej liczby zwiedzających. Współgranie tych czterech wydarzeń oferujących komplementarne usługi zapewni dużą liczbę profesjonalnych gości - mówi Magdalena Halicka-Gołębiowska, dyrektor targów reklamowych. W 2007 roku ekspozycja targów poligraficznych i OUTDOOR EXPO zgromadziła 14 tys. osób.

Gwarantujemy komfort rozmów B2B

Na efektywność spotkań biznesowych wpływa bezpośrednio możliwość zbudowania osobistych relacji z klientami. Stuprocentowy komfort zwiedzania i rozmów na stoiskach targowych zapewni niewątpliwie doskonała lokalizacja Międzynarodowych Targów Poznańskich w samym centrum Poznania, przestrzenne, klimatyzowane pawilony, a także parkingi i restauracje zlokalizowane na terenach targowych.

Bezpłatny wstęp po rejestracji online

Targi będzie można zwiedzać od wtorku do piątku od godziny 9.00 do 17.00. Nowością jest możliwość bezpłatnego wstępu na targi po wcześniejszej rejestracji ONLINE (formularze dostępne na stronach internetowych targów:www.giftexpo.pl; www.outdoorexpo.pl, www.poligrafia.mtp.pl). ZAPRASZAMY DO POZNANIA!


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com