facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2020-11-19
 

Emelie Forsberg – mistrzyni Europy i Świata w biegach górskich – ambasadorem Thule

Firma Thule nawiązała współpracę z Emelie Forsberg – zdobywczynią tytułów mistrzyni Europy i Świata w biegach górskich, specjalistką od biegów trail i skyrunningu. Wraz z Emelie, Thule chce inspirować rodziców z całego świata do aktywnego spędzania czasu z dziećmi.

Emelie Forsberg; fot. materiały prasowe Thule

 

Emelie Forsberg dołącza do Thule Crew – grupy globalnych ambasadorów Thule, którzy idealnie wpisują się w wartości i cele Thule i podzielają pasję firmy do aktywnego spędzania czasu na łonie przyrody. Wśród ambasadorów są m.in. legendarny przewodnik górski, Apa Sherpa oraz specjalista od surfowania na największych falach, Garrett McNamara. Jako elitarny sportowiec, matka oraz businesswoman, urodzona w Szwecji Emelie jest inspiracją i wzorem dla przyszłych pokoleń. 


Emelie Forsberg; fot. materiały prasowe Thule 

 

“Jestem zachwycona rozpoczęciem współpracy z Thule – ponieważ wyznajemy te same wartości jeśli chodzi o życie rodzinne, środowisko i aktywne spędzanie czasu z bliskimi. Używaliśmy produktów Thule od dawna, a wózek Thule Glide 2 pozwala mi na spędzanie bezcennego czasu z moją córkę, niezależnie od tego, czy właśnie trenuję do kolejnych zawodów, czy po prostu razem spacerujemy”

 

– mówi Emelie Forsberg.

 

Szerzej o współpracy z Thule Emelie opowiada na filmie:

 

O marce Thule

 

Niezależnie od tego, czy wolimy odkrywać piękno przyrody czy podróżować po świecie z rodziną i przyjaciółmi, wszystkich nas łączy pasja do aktywnego wypoczynku.

 

Thule chce pomóc Ci spędzać więcej czasu na realizowaniu swoich pasji. Aby to osiągnąć, należy skrócić czas potrzebny na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Od ponad 75 lat Thule tworzy rozwiązania, dzięki którym możesz łatwiej cieszyć się przygodą. Skupiamy na wytwarzaniu przemyślanych i stylowych produktów, przyjaznych dla środowiska, bezpiecznych oraz łatwych w użyciu i wysokojakościowych. Wszystko po to, aby pomóc Ci spakować rzeczy, na których najbardziej Ci zależy.

 

Dowolna pasja, dowolne marzenia. Dokądkolwiek zmierzasz, cokolwiek zabierasz ze sobą. Z produktami Thule naprawdę możesz żyć pełnią życia.

 

Bring your board

Bring your bike

Bring your skis

Bring your gear

Bring your kids

Bring your love

Bring your dreams

Bring your passion

Bring your life.

 

Informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com