facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-04-29
 

Elektroniczny podróżniczy doradca pogodowy - Stacja pogodowa Oregon Scientific I600

Firma Oregon Scientific stworzyła nową stacje pogodową I-600 umożliwiającą sprawdzenie 5-dniowej prognozy pogody dla 2000 miast na całym świecie.
Jaką odzież zabrać na urlop czy w delegacje? Przedłużyć okres wypoczynku czy wcześniej powrócić do domu? Wspólnym mianownikiem wielu pytań jest rzetelna informacja o nadchodzących zmianach atmosferycznych, dzięki którym możemy właściwie zaplanować nasze działania. W odpowiedzi na te potrzeby firma Oregon Scientific stworzyła nową stacje pogodową I-600 umożliwiającą sprawdzenie 5-dniowej prognozy pogody dla 2000 miast na całym świecie.

Coraz częściej planowanie wyjazdów, delegacji czy innych przedsięwzięć wymaga wiedzy na temat zbliżającej się pogody. Poszukiwanie informacji  w serwisach pogodowych nie tylko może okazać się pracochłonne, ale także daremne, gdy interesuje nas aktualna prognoza dla wybranego miasta. Stacja pogodowa Oregon Scientific I600 posiada funkcję pobierania meteorologicznych danych z Internetu. Jej hub USB pozwoli na automatyczne otrzymywanie regionalnej prognozy pogody na 5 dni w 2000 miast na całym świecie. Stacja codziennie informuje o temperaturze i zmianie pogody. Bezprzewodowa sonda, zainstalowana na zewnątrz domu, wskazuje aktualną temperaturę, wilgotność i sygnalizuje nadejście burzy. Oprócz unikalnych użytkowych funkcji stacja Oregon Scientific  to również ciekawy dodatek idealnie komponujący się zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i tradycyjnych.

Wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Oregon Scintific jest firma Zibi S.A (www.zibi.pl)

Specyfika:
Pobieranie meteorologicznych danych z Internetu (poprzez oprogramowanie dostarczone ze stacją), 
Transmisja danych przez USB via hub,
5 dni prognozy (dzisiaj + 4 dni),
Temperatury minimalne/ maksymalne przez 5 dni,
Możliwość pobrania danych o pogodzie w 5 miastach,
Ostrzeżenia przed zmianą pogody (mgła/burza/upały...),
Regionalne prognozy meteorologiczne,
Temperatura i wilgotność otoczenia,
Temperatura i wilgotność zewnętrzna mierzona przez bezprzewodową sondę,
Godzina & kalendarz aktualizowane przez PC,
Alarm z funkcją powtórzenia,
Podświetlenie

Przekaźnik (Hz/m):
Bezprzewodowa transmisja (100 m) do głównej stacji (częstotliwość 433MHz)
 
Cena Oregon Scientific I-600: 439 zł

Oregon Scienitfic to globalna marka i producent produktów elektronicznych dopasowanych do dzisiejszego stylu życia. Nowoczesne produkty to kombinacja amerykańskiej technologii i stylowego, europejskiego wzornictwa. Założona w USA w 1989r. Firma Oregon Scientific to jednocześnie pionier i lider rynku domowych stacji pogodowych i kontrolowanych radiowo zegarów z projektorem. Produkty Oregon Scientific wyróżniają się wysoką jakością wykonania, precyzją pomiarów i tak ważnym w dzisiejszych czasach, niepowtarzalnym wzornictwem, czego dowodem jest współpraca m.in. Z Philippe Starckiem czy firmą Ferrari.
 stacja pogodowa Oregon 1600
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com