facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-05
 

Ekstremalna kamera Oregon Scientific ATC2K

Deszcz? Śnieg? Błoto? A może wstrząsy? stanowią przeszkody w uchwyceniu niezapomnianych chwil dla amatorów sportów ekstremalnych. Dzięki wprowadzeniu na polski rynek nowej wodoodpornej kamery Oregon Scientific ATC2K napotykane bariery to przeszłość.
W każdej sytuacji podczas jazdy na nartach, rowerze, snowboardzie, wspinaczce czy windsurfingu fani sportowych szaleństw są w stanie nagrać niezapomniany film. 

Oregon Scientific ATC2K to wodoodporna i wstrząsoodporna kamera pozwalająca na stosowanie jej zarówno w wodzie (do 3 metrów), jak i podczas niekorzystnych warunków pogodowych, takich jak śnieg czy deszcz. Waży zaledwie 250 gramów (z bateriami) i umożliwia nagrywanie kolorowych filmów video w jednej z trzech rozdzielczości VGA (640 x 480), QVGA (320 x 240) i QQVGA (160 x 120) z prędkością 30 klatek na sekundę – nawet pod wodą. Kamera jest kompatybilna z PC i MAC i współpracuje z większością edytorów video. Wewnętrzna pamięć 32 MB może być rozszerzona do 2 GB z kartą SD, co pozwala nakręcić od 3 do 5 godzin filmu (oczywiście czas nagrania zależy od rozmiaru karty i rozdzielczości filmu).

Proste zaprojektowanie przycisków umożliwia bardzo łatwą obsługę kamery Oregon Scientific  ATC2K. Na produkcie znajdują się tylko trzy przyciski (ON/OFF & Enter, Movie i Menu). Wystarczy włączyć kamerę, wcisnąć przycisk Movie i nagrać swój film. Kable USB i Audio/Video dostarczane są w opakowaniu i mogą być błyskawicznie użyte do obejrzenia filmu na telewizorze lub w komputerze. Filmy w formacie AVI są kompatybilne z systemami operacyjnymi  WIN2000/XP oraz Apple Mac X 10.3/10.4. Jeśli masz kamerę ATC2K, można zapomnieć o ładowarkach i zasilaczach. Urządzenie zasilane jest 2 bateriami typu AA, które możesz wymienić w każdej chwili.

Oregon Scientific ATC2K łatwo się montuje, ponieważ wszystkie niezbędne mocowania są w komplecie. Uchwyty i paski montażowe w różnych długościach są dostarczane wraz z kamerą. Umożliwia to łatwe zamocowanie kamery na kasku, kierownicy roweru lub motocykla, desce surfingowej bądź deskorolce. Wszystkie akcesoria montażowe dołączane są do sprzętu, co zapewnia wiele możliwości zapisu ekscytującej przygody.

Oregon Scienitfic to globalna marka i producent produktów elektronicznych dopasowanych do dzisiejszego stylu życia. Nowoczesne produkty to kombinacja amerykańskiej technologii i stylowego, europejskiego wzornictwa. Założona w USA w 1989 r. Firma Oregon Scientific to jednocześnie pionier i lider rynku domowych stacji pogodowych i kontrolowanych radiowo zegarów z projektorem. Produkty Oregon Scientific wyróżniają się wysoką jakością wykonania, precyzją pomiarów i tak ważnym w dzisiejszych czasach, niepowtarzalnym wzornictwem, czego dowodem jest współpraca m.in. z Philippe Starckiem czy firmą Ferrari.
 ATC2K
 Oregon Scientific
 Oregon Scientific
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com