facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-01-08
 

Dziewiąty zimak! (24-25 stycznia, Beskid Wyspowy)

W imieniu organizatora, zapraszamy wszystkich do udziału w dziewiątym Zimaku, który odbędzie się 24/25.01.2009 w Beskidzie Wyspowym. W planie: przejście niebieskim/żółtym szlakiem z Rabki do schroniska PTTK na Luboniu Wielkim, wieczór integracyjny w schronisku, nocleg pod namiotami obok schroniska.

Co to jest zimak? "Zimaki to biwaki zimowe, w programie których jest zawsze wspólne przejście wybranego szlaku, wieczór integracyjny w schronisku oraz nocleg na zewnątrz - w namiocie, jamie śnieżnej, wiacie - lub innym, nieogrzewanym miejscu. Przewidziany jest też wariant "soft" - dla początkujących lub niedysponujących odpowiednim ekwipunkiem: dobrowolna pomoc w przygotowaniu biwaku i nocleg w schronisku. Główną ideą Zimaków jest udowodnienie, iż nie potrzeba dużych pieniędzy, drogiego sprzętu, dalekich wyjazdów i mnóstwa czasu, by przeżyć w górach niezupełnie codzienną przygodę. Ważnym aspektem Zimaków jest ułatwienie przejścia tras, które w warunkach zimowych, dla indywidualnych i przeciętnie doświadczonych turystów są niedostępne."
Czytaj dalej, na stronie organizatora...

Mniej doświadczonym organizator proponuje wariant "light" z noclegiem w schronisku. Zapisy oraz wszelkie informacje: Kuba Terakowski tel. 603 305 401 e.mail: terakowski@gmail.com 

www.terakowski.republika.pl 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com