facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2018-02-24
 

Dynafit Speedfit Night - 24 lutego na Polanie Szymoszkowej

Kochasz skitury i… chciałbyś móc wyskoczyć na szybki trening w nawet najkrótszej wolnej chwili? …nie chcesz być zależny od innych? …chcesz unikać ryzyka i zostawić sprzęt lawinowy w domu? …chcesz, by skiturowe szaleństwo towarzyszyło ci przez całą zimę? Spotkaj się z ekspertami DYNAFIT 24 lutego na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem i odkryj zalety skiturów na przygotowanych stokach narciarskich!


Ski touring w wymiarze sportowym staje się coraz popularniejszy i bardziej różnorodny. Rośnie także liczba jego miłośników, którzy, by poprawić formę wybierają szybszy, mniej skomplikowany logistycznie i bezpieczniejszy trening na przygotowanych stokach. Są to nie tylko ambitni narciarze, ale również kolarze szosowi czy biegacze szukający na zimę alternatywnych form treningu, ale skupiający się bardziej na samej jakości wysiłku niż górskiej przygodzie i związanych z nią niebezpieczeństwach. DYNAFIT i firma Tatra Trade prowadząca oficjalne centrum testowe marki w Zakopanem zapraszają 24 lutego na testy sprzętu DYNAFIT, w tym nowego modelu nart Speedfit, zaprojektowanego specjalnie pod kątem przygotowanych tras. Zarówno początkującym, jak i zaawansowanym wartościowych rad udzieli Magdalena Kozielska - utytułowana zawodniczka biegów narciarskich i wysokogórskich oraz członkini teamu DYNAFIT. Na wszystkich uczestników czekać będzie mały poczęstunek w Karczmie Regionalnej, a w ramach testów również czołówki SILVA i foki POMOCA. Startujemy o 17:00 na Polanie Szymoszkowej!

 

DYNAFIT Speedfit to propozycja dla wszystkich skiturowców, którzy mimo ograniczeń czasowych i zawodowych konsekwentnie robią to, co kochają najbardziej – aktywnie spędzają czas w górach, a do tego cenią sobie wysokiej klasy sprzęt o sportowym charakterze, ale bezkompromisowy w kwestii wygody. 365 dni w roku na trening. 365 dni w roku z DYNAFIT. O każdej porze dnia i nocy. 

 

 

 

 

szymoszkowa.pl

Tatra Trade

dynafit.com/speedfit

 

***

 

SPEEDFIT 84 to proste i skrojone na miarę skituru w sprawdzonym terenie narty o klasycznej 84-milimetrowej talii. Model utożsamia niezachwianą równowagę między lekkością a jakością użytkowania. Jego twórcy skupili się na uzyskaniu optymalnego połączenia płynności jazdy i odpowiedniego zachowywania się narty na ubitym śniegu. Przy 176 cm długości Speedfit 84 waży zaledwie 1350 gramów, co czyni nartę doskonałym kompanem na szybkie podejścia. Pełen sidewall to gwarancja dobrej przyczepności krawędzi na stoku przy zachowaniu stabilności i płynności jazdy bez drgań w oblodzonym terenie. Model posiada konstrukcję rockera w nosku i piętce. Zarówno rocker, jak i taliowanie określane są dla każdej długości nart – nowe rozwiązanie DYNAFIT, unikalne na rynku, sprawia, że długość właściwej krawędzi pozostaje proporcjonalna do każdego rozmiaru, a narta jest bardziej wyważona i gwarantuje taką samą jakość użytkowania niezależnie od długości. 

 

 

W celu jak najlepszego rozłożenia gęstości modelu, narta została wyposażona w konstrukcję 3D. Nowy profil pozwala ograniczyć ilość materiału użytego z przodu i z tyłu strefy mocowania wiązania, co obniża również całkowitą wagę i moment bezwładności narty bez zaburzania jej właściwości zjazdowych. Ponadto, również materiały zastosowane w górnej warstwie nie przyczyniającej się do jakości użytkowania zostały zredukowane do minimum. Nowością jest także nosek o konstrukcji 3D z dziobem z włókna węglowego, co poprawia właściwości amortyzujące podczas zjazdów. Narta doskonale dopasowuje się do warunków zjazdowych, będąc zarazem wytrzymałą i płynną w prowadzeniu na ubitych trasach.

 

Rdzeń Speedfit 84 wykonany został z mieszanki paulowni, jesionu i topoli. Dodatkowa warstwa z włókna szklanego sprawia, że model jest miększy i dzięki temu lepiej sprawdza się podczas turów po przygotowanych trasach.


 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-04-06
WYDARZENIA
 

KIERAT 2023 – góry w solidnej dawce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com