facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-09-25
 

Dowiedz się więcej o trail runningu! Salomon oraz Intersport zapraszają na warsztaty jak biegać w terenie?

Od 7 września do 31 października w specjalnie wytypowanych 12 sklepach Intersport znajdujących się w: CH Sfera Bielsko-Biała, CH Arkadia Warszawa, CH Silesia Katowice, CH Manufaktura Łódź, CH Galeria Krakowska Kraków, CH Galeria Bałtycka Gdańsk, CH Magnolia Park Wrocław, CH Focus Park Bydgoszcz, CH Millenium Rzeszów, CH Riviera Gdynia, Zakopane oraz CH Kaskada Szczecin marka Salomon oraz Intersport przygotowała dla Was wyjątkową propozycję.


Tylko w sieci Intersport będzie można zakupić buty Sense Escape do których otrzymasz plecak lub pas biegowy Salomona za 1 zł. Plecak oraz pas występują w różnych wersjach kolorystycznych oraz w różnych modelach. W 12 wybranych sklepach Intersport będzie również dostępna specjalna oferta, która pomoże odpowiednio zaopatrzyć się w obuwie na jesienne, terenowe bieganie.


Marka Salomon oraz INTERSPORT proponują inspirujące, profesjonalne, ale też utrzymane w formie zabawy warsztaty z trail runningu, które będą zlokalizowane w niedużej odległości od centrum miasta.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O: TRAIL RUNNINGU i weź udział w naszych biegowych warsztatach!

Spraw, aby bieganie dostarczało Ci jeszcze więcej radości. Zwiększ swoje biegowe możliwości korzystając ze wskazówek ekspertów marki Salomon. Jeśli jesteś w tej dyscyplinie nowicjuszem, nie będziesz nim długo. Dowiedz się, jak właściwie przygotować się na bieganie w każdym terenie, a trudne szlaki nie będą miały przed tobą tajemnic.

Warsztaty wprowadzą Cię do świata trail runningu, przekażemy Ci podstawowe informacji: dotyczące odpowiedniego ubioru, odżywiania podczas zawodów, w jaki sposób zaplanować trasę itp. Najważniejszą częścią warsztatów będzie testowanie obuwia oraz plecaków biegowych marki Salomon, a także zegarów Suunto Spartan przez uczestników podczas rozgrzewki oraz właściwej części warsztatów, czyli pokonania odpowiedniej długości trasy (5 lub 10 km). Na sam koniec każdy z uczestników warsztatów otrzyma voucher uprawniający go do odebrania darmowego prezentu od marki Salomon w jednym z wybranych sklepów Intersport (biorących udział w kampanii). W tegorocznej edycji prezentem będzie bandana.

Wyznaczeni lokalni ambasadorzy marki Salomon udzielą wskazówek oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z bieganiem.GDZIE?

Warsztaty biegowe będą prowadzone w następujących miastach: Katowice, Kraków, Bielsko-Biała, Wrocław, Gdańsk, Warszawa. 

Wybraliśmy dla Was zróżnicowane, atrakcyjne trasy w formie pętli, z niewielkimi podbiegami i zbiegami, ubite szlaki lub polne drogi. Odwiedź stronę www.intersport.plzapisz się na warsztaty i dowiedz się

• Jak bezpiecznie biegać w terenie

• Gdzie biegać po okolicy

• Jaki sprzęt jest dla Ciebie najlepszy

• Jak dobrze się bawić biegając w terene?

• Gdzie kupić odpowiedni sprzęt?

Udział w warsztatach jak i testowanie produktów jest całkowicie bezpłatne.


Rejestracja oraz więcej szczegółów na temat tras znajdziesz na https://www.intersport.pl/kampanie/pl-salomon-trailrunning-activation 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-03-10
BIZNES
 

Adam Bielecki - ambasador La Sportiva

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-02-27
BIZNES
 

Mistrzyni świata w speed climbingu ambasadorką Mammuta

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-02-03
BIZNES
 

Czy bielizna termoaktywna chroni przed zimnem?

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com