facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-02-07
 

Dołącz na dwa dni zawodów boulderowych nakręcanych przez Francuskich routeseterów. II edycja Blokoblisko Contest 2015 już w marcu!


7 i 8 marca Blozone, Manu Cornu, Yann Laboulange i Elsa Ponzo nakręcają problemy boulderowe na ściance wspinaczkowej Blokoblisko w Kaliszu. Spotkaj Polsko-Francuską ekipę dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Poznaj unikalne chwyty i struktury, z którymi zmagają się najlepsi wspinacze na pucharze świata. Trudności problemów: od 4a do 7c+/8a. 

Przewidziana: buła, moc, kamraci i nagrody pieniężne. Nowość! Jump konkurs, w którym każdy może wziąć udział, do wygrania 150zł. Do zgarnięcia łącznie 3200zł.

Gratka dla uczestników: każdy kto zostanie do niedzieli, będzie mógł spróbować swoich sił w problemach półfinałowych przez dwie godziny po starcie półfinalistów. 

Nie może Ciebie zabraknąć!

 

Rejestracja i szczegóły na http://kasp.pl/

 

To nie koniec atrakcji…


Co leży na dnie najgłębszej jaskini świata?

Kto posiada niezwykłą moc ujarzmiania demonów?

Co sprawia, że ludzie balansują na granicy ryzyka?
Na te i inne pytania zajdziecie odpowiedź na Kaliskim Azymucie Spotkaniach Podróżniczych, które odbędą się w tym samym czasie i miejscu co zawody boulderowe w Blokoblisko.  Podróżnicy, sportowcy, ludzie gór, wody i lasu podzielą się swoim doświadczeniem, emocjami oraz dokumentacją z wypraw. Przewidziane warsztaty ze slackline i highline prowadzone przez elitę tego sportu. Hula-hop jakiego jeszcze nie znacie. Starożytny trening umysłu i ciała oraz pokazy: highline, slackline, aerial dance, fire show, hula hop. We wszystkich wymienionych dziedzinach będzie można spróbować swoich sił. Ponadto degustacja doskonałej indyjskiej masala chai, ciasta marchewkowego, stoisko z finezyjnymi ubraniami kobiecymi Second you oraz indyjsko-nepalskie towary. Wszystko okrzesane mocnym industrialnym klimatem. 

 

 

Weź udział w konkursie fotograficznym. Przyjedź i udaj się w podróż śladami dawnej przeszłości w najbardziej skażone miejsce świata. Odkryj uroki ‘zony’ niemal mitycznego świata stalkerów. Przepraw się przez krainę lodowców. Zawiśnij tuż nad przepaścią. Spaceruj po granicach świadomości. 

 

Spotkania Podróżnicze skierowane dla wszystkich. Bezpłatne wejście. 

 

 

Serdecznie zapraszamy.

Blokoblisko team

 

Sponsorzy: 

- ArtLine

- eXpression holds

- E-climbingshop

- Foton

- Runotex

- T-wall

- Second you

- Friction

- Gatowalls

 

Partnerzy oraz patroni medialni:

- wspinanie.pl

- goryonline.com

- cotucotam.pl

- climb.pl

- bouldering.pl

- brytan.com.pl

- Miasto Kalisz

- calisia.plWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com