facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-05-16
 

Dogtrekking 2015

W tym roku Stowarzyszenie FRIKAJ.pl organizuje dla Was DWIE imprezy dogtrekkingowe! Jedną 16 maja 2015 roku w okolicach Limanowej – pod najwyższą górą Beskidu Wyspowego – Mogielicą z bazą na stadionie KS Zalesianka w Zalesiu! Druga 19.09.2015 roku odbędzie się w Zakopanem!

Taka grafika będzie na naszych koszulkach:

Oprócz tego, że imprezy będą dwie, to do zmian należy doliczyć sposób pomiaru czasu. W tym roku w użytku będzie zamiast chipów tylko na starcie i mecie, używania perforatorów na punktach kontrolnych wprowadzony system SportIdent. Na każdym punkcie będziecie musieli odbić się chipem, zaliczając wszystkie punkty po kolei, by system mógł zaliczyć punkty. Na pewno wpłynie to pozytywnie na zasady Fair Play, a także szybkość uzyskania wyników – wydruk z czasem można będzie otrzymać od razu po zakończeniu biegu.

W tym oto pięknym miejscu  gdzie rozpoczyna się Narciarska Trasa Biegowa Mogielica będzie baza naszych zawodów. W środku kominek, WC, szatnie a przez okna przepiękne widoki na Beskidy, Gorce i Tatry.
 

Co więcej? Planujemy być łatwiejsi dla zawodników z najkrótszych dystansów i utrzymać trudność z poprzednich edycji dla uczestników dłuższych biegów. Ktoś pałeczkę najtrudniejszego dogtrekkingu w Polsce dzierżyć nadal musi. Wzorem roku ubiegłego – będzie można biec z psem bezdomnym, reklamując go dla potencjalnych domów adopcyjnych, a może też zdarzy się, że uczestnik pokocha swojego kompana i da mu dom stały?  W obecnej chwili będą to psy z Fundacji Dar Serca oraz TOZ Nowy Sącz. Jeśli ktoś chce, by psy z jego/zaprzyjaźnionej Fundacji czy Stowarzyszenia zostały udostępnione do biegów u nas – prosimy o kontakt!

Zapraszamy do zapisów: http://frikaj.pl/zapisy/ - gdzie możecie zapisać się na oba biegi.

Psy do pożyczenia: http://frikaj.pl/psy-do-pozyczenia/  - i do adopcji.

Jeśli chcesz brać udział w organizacji to zapraszamy: http://frikaj.pl/wolontariat-dogtrekking-2/

Regulamin imprez:  http://frikaj.pl/regulamin/materiały prasowe

 Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-04-04
WYDARZENIA
 

KIERAT 2024 – 19. edycja kultowych zawodów

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-03-20
WYDARZENIA
 

11. Dni Lawinowo-skiturowe

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com