facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-07-01
 

Dobre informacje na początek sezonu letniego (informacja TOPR)

Z prawdziwą satysfakcją informujemy o pozytywnych decyzjach finansowych, które do nas dotarły z początkiem sezonu letniego.

Z prawdziwą satysfakcją informujemy o pozytywnych decyzjach finansowych, które do nas dotarły z początkiem sezonu letniego. Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Ryszarda Kalisza z dnia 23 czerwca został zwiększony plan wydatków na realizację inwestycji i zakupów inwestycyjnych. Uwzględniając powyższe zwiększenie, łączna kwota dotacji na wydatki majątkowe dla TOPR z przeznaczeniem na sfinansowanie kosztów remontu śmigłowca Sokół W-3A wyniesie w tym roku 1 344 tys.zł W połączeniu ze środkami włanymi TOPR, w tym w częsci pochodzącymi z TPN, oraz z wpływów w ramach Akcji Społecznej Śmigło dla Tatra w pierwszych dniach lipca sprawa sfinansowania remontu śmigłowca zostanie ostatecznie zamknięta.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam w tym pomogli. W ramach II otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie turystyki organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego o nazwie "Małopolska Gościnna" TOPR otrzymał dotację na zakup samochodu terenowego w wysokości 160 tys zł. W lipcu zapadną też decyzje w sprawie wspólnego wniosku TOPR i HZS Słowacja o dofinansowanie wspólnych przedsięwzięć w ramach Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej Interreg III. Mamy nadzieję, że pozytywne decyzje w tej sprawie pozwolą nam poprawić naszą przygraniczną współpracę w dziedzinie ratownictwa dla podniesienia naszej skuteczności w całych Tatrach. Wkrótce przekażemy bliższe informacje.

http://www.topr.pl

2005-07-1

(kb)
Piotr Drożdż
 
2019-04-19
GÓRY
 

David, Hansjörg i Jess - in memoriam

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-04-09
GÓRY
 

Sprzątamy Tatry po raz ósmy!

Komentarze
0
 
 
Piotr Michalski
 
Goryonline
 
2019-03-18
GÓRY
 

FEELIFE - Pacific Crest Trail 4265 km

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com