facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-02-08
 

DLACZEGO WARTO NALEŻEĆ DO KW WARSZAWA

Jesteśmy klubem prawdziwie koleżeńskim i partnerskim, gdzie znajdziesz ludzi podzielających Twoją pasję - góry i wspinaczkę.


Jesteśmy klubem prawdziwie koleżeńskim i partnerskim, gdzie znajdziesz ludzi podzielających Twoją pasję - góry i wspinaczkę. Znajdziesz kolegów na wspólne wyjazdy, otrzymasz pomoc w sprawach dotyczących Twoich zainteresowań. Poznasz doświadczonych wspinaczy i będziesz mógł się od nich uczyć.

PAKIET KORZYŚCI

W ramach naszej składki - jednej z najniższych w kraju - otrzymasz najbardziej atrakcyjny pakiet korzyści ze wszystkich polskich klubów:

- renomowany półrocznik A/ZERO przyślemy ci pocztą do domu,
- otrzymasz ZNIŻKI nawet do 20% w ponad dwudziestu firmach i sklepach współpracujących z klubem a także schroniskach
- będziesz miał możliwość zakupu tańszego sprzętu w ramach zbiorczych zakupów klubowych,
- uzyskasz możliwość nabycia klubowych gadżetów, niektóre z nich otrzymasz bezpłatnie,
- będziesz mógł podzielić się z innymi klubowiczami swoimi zdjęciami i artykułami publikowanymi na naszej stronie internetowej, a także prowadzić tam swój osobisty wykaz przejść
- ...i wreszcie będziesz mógł opłacić składkę przelewem, a znaczek wyślemy Ci pocztą

Uzyskasz dostęp do klubowej biblioteki oraz bazy przewodnikowej, dzięki czemu - gdziekolwiek się udajesz - uzyskasz potrzebne Ci informacje.

IMPREZY, OBOZY

Będziesz mógł uczestniczyć w klubowych imprezach, szczególnie w wyjazdach i obozach wspinaczkowych (letnich i zimowych), na których będziesz mógł udoskonalić lub poznać nowe dziedziny wspinaczki i jej techniki pod okiem najlepszych instruktorów.

Posiadamy obszerną i w pełni wyposażoną (DVD, projektor mulimedialny, ekran, wzmacniacz, kolumny) siedzibę klubową przy ul Noakowskiego 10 m 12.

Będziesz mógł uczestniczyć bądź współorganizować pokazy slajdów i filmów w klubowej siedzibie - wystarczy, że zgłosisz chęć pokazania swoich materiałów.

ŚCIANY, BULDEROWNIA

Uzyskasz możliwość tańszego korzystania z warszawskich ścian wspinaczkowych "Obozowa" (zniżka na karnet dla KWW) oraz "Nowowiejska" (wtorek od 20 tylko dla KWW i tylko za 10 zł).

W środy i soboty będziesz mógł korzystać z klubowej BULDEROWNI w lokalu klubowym (w godz. 16-22). Jeżeli zaś wstąpisz do sekcji bulderowej - uzyskasz dostęp nielimitowany.

SZKOLENIA

Dzięki współpracy klubu ze szkołami wspinaczkowymi "Alp Extreme" i "W Pionie" uzyskasz w nich 10% zniżki na wszelkie szkolenia.

A...

...jeżeli będziesz tylko chciał - uzyskasz możliwość współtworzenia naszego klubu i pracy na rzecz środowiska górskiego i wspinaczkowego, ponieważ każdy z członków KWW może realizować w ramach niego swoje własne inicjatywy.

Więcej o KW Warszawa: www.kw.warszawa.pl 2008-02-08

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com