facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2022-03-16
 

Discover Your Trail: odkryj swój własny szlak z The North Face

The North Face przedstawia nową kampanię Discover Your Trail, która została zaprojektowana z myślą o zachęcaniu do odkrywania otaczających nas szlaków, bez względu na to, w jaki sposób postanowimy je przemierzać.

Fot. materiały prasowe The North Face

 

Poznawanie nowych miejsc jest dla każdego - od sportowców, których celem jest poprawienie rekordu, przez weekendowych miłośników przygód, aż po nowicjuszy, którzy chcą podążać w nieznane. Discover Your Trail to projekt, który ma być inspiracją dla każdego. 


Kampania składa się z trzech kolekcji:

- HIKE 
- FLIGHT
- TRAIL RUNNING


Kolekcja Hike tworzona była z myślą o podkreśleniu uniwersalnych korzyści płynących ze znalezienia swojego własnego szlaku, niezależnie od tego, czy poszukujemy wytchnienia od codzienności, czy też chcemy nawiązać nowe kontakty z lokalną społecznością.

 

Kompletując zestaw na wyprawę, nie można zapomnieć o butach. Nowa odsłona modelu przeznaczonego do intensywnych wędrówek – VECTIV Fastpack Mid Futurelight, to amortyzowane obuwie turystyczne odpowiednie na długie wyprawy. 


Fot. materiały prasowe The North Face


Seria Flight zawiera jedne z najbardziej technicznych elementów, dzięki którym zarówno profesjonalni sportowcom, jak i nowicjusze mogą w pełni dać się pochłonąć naturze. Kolekcja Flight składa się z wiatrówki Lightriser, butów VECTIV Flight, a także lekkiego tanktopu. Dla lepszej widoczności na szlaku wszystkie elementy znajdziemy w wyrazistych wariantach kolorystycznych. 

 

Ubrania z linii Flight pozwalają zachować równowagę między ciepłem, a oddychalnością podczas aktywnych dni na szlaku w lesie, w górach czy nawet w miejskiej dżungli. 


Fot. materiały prasowe The North Face


Kolekcja Trail Running tworzona była z myślą o uhonorowaniu wszystkich biegaczy. Innowacyjny design nawiązuje do najbardziej kultowych tras, które niezmiennie inspirują sportowców i projektantów z teamu The North Face. Kurtka First Dawn Packable, koszulka Sunriser czy buty VECTIV Enimus, zapewnią komfort, a także pozwolą w pełni czerpać radość z każdego pokonanego kilometra.

 

Fot. materiały prasowe The North Face

 

Aby pomóc odkrywcom i zachęcić ich do wyjścia z domy i odkrywania nowych szlaków, The North Face nawiązał współpracę z aplikacją Strava, aby zachęcić spacerowiczów, biegaczy i amatorów trekkingu do osiągnięcia łącznie 100 km w przedziale czasowym od 14 marca do 10 kwietnia.

 

Fot. materiały prasowe The North Face 

 

Kolekcja Hike jest już w sprzedaży, Flight oraz Trail Running pojawią się wkrótce. Wszystkie kolekcje dostępne będą na stronie www.thenorthface.com i w wybranych sklepach The North Face. Aby być na bieżąco z przyszłymi premierami, śledź @thenorthfaceuk na Instagramie i @thenorthface na Facebooku. 

Informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-20
SPRZĘT
 

Pomysły na prezenty dla pasjonatów gór

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com