facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-08-22
 

Denali od The North Face - ponadczasowy polar

Powraca prawdziwy symbol kultury outdoorowej spod znaku The North Face – bluza polarowa Denali. Kiedyś rewolucyjna, a dzisiaj już kultowa. Przeprojektowana i dostosowana do miejskich warunków, ale z tymi samymi rozwiązaniami technicznymi. Jej kontrastowe segmenty i odważny styl sprawiły, że jest najbardziej rozpoznawalną i lubianą kurtką polarową, jaka kiedykolwiek powstała.

Zadebiutowała w 1988 roku jako polarowa podszewka dopinana do kurtki Mountain Jacket. To w niej pionierzy wspinaczki klasycznej Todd Skinner i Paul Piana po raz pierwszy zdobyli Salathé Wall w Yosemite. Wraz z upływem lat Denali całkowicie zrewolucjonizowała pojęcie polaru technicznego.

 

Tim Hamilton, dyrektor kreatywny marki, wyjaśnia: – Prawdopodobnie nie ma innego modelu, który oddawałby autentyczność kultury outdoorowej bardziej niż Denali. Ta bluza jest wręcz synonimem marki The North Face – przetrwała próbę czasu i stała się prawdziwą ikoną. Teraz przekazuje swój buntowniczy i pionierski charakter nowemu pokoleniu miejskich łowców przygód.


Fot. materiały prasowe The North Face


Nowe bluzy Denali będą dostępne na stronie www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach The North Face od 21 sierpnia. Aby być na bieżąco z nowościami marki, śledź profile The North Face na Facebooku i Instagramie.

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-20
SPRZĘT
 

Pomysły na prezenty dla pasjonatów gór

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com