facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-09-08
 

Darmowe tracki górskie na GPS

Jeśli pasjonują Cię górskie wędrówki i nowe technologie, nie zwlekaj, pobierz trasy górskie na swoje urządzenie GPS i podróżuj bezpieczniej!
Trasy zostały oparte o specjalnie w tym celu zebrane w terenie współrzędne GPS, dokładnie opracowane i zweryfikowane przez Wydawnictwo Bezdroża. Dzięki nim możesz spokojnie penetrować polskie góry wzdłuż i wszerz.

Ze strony bezdroza.com//trasy_gps.html możesz pobrać następujące trasy: 24 trasy po Beskidach, 20 tras po Pieninach, Beskidzie Sądeckim i Magurze Spiskiej, 20 tras po Beskidzie Śląskim, Żywieckim i Małym, 20 tras po Sudetach, 20 tras po Bieszczadach i Beskidzie Niskim, 20 tras po Gorcach, Beskidzie Wyspowym i Makowskim.

Korzystanie z zamieszczonych tras jest darmowe.

Jeżeli jesteś stałym użytkownikiem urządzeń GPS i pobierasz ślady swoich podróży, podziel się nimi z innymi użytkownikami portalu e-przewodniki.pl. Używając funkcjonalności „relacje i trasy”, możesz wgrać własne trasy, opisać je, a także zamieścić własne zdjęcia i refleksje. Może właśnie dzięki Twoim trasom inni pasjonaci podróżowania odkryją wspaniałe miejsca w bezpieczny i wygodny sposób.

Źródło: www.ceneria.plWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com