facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-12-05
 

Czwarty Karpacki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (12-13 stycznia)

Kwesta w schroniskach diametralnie różni się od nizinnej. Tu wsparcie Orkiestry wymaga wysiłku

Serdecznie zapraszamy na Czwarty Karpacki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 12/13.01.2008. Tym razem gramy już w jedenastu schroniskach PTTK! Są to obiekty na: Hali Krupowej, Hali Miziowej, Kudłaczach, Luboniu Wielkim, nad Morskim Okiem, na Ornaku, Przegibku, Rycerzowej, Turbaczu, Wielkiej Raczy oraz na Wierchomli.

Kwesta w schroniskach diametralnie różni się od nizinnej. Tu wsparcie Orkiestry wymaga wysiłku. Tu nie wystarczy wrzucić monety do skarbonki wolontariusza na ulicy. Tu należy samemu przyjść do skarbonki! Nasi wolontariusze kwestować będą w wymienionych schroniskach oraz w miejscowościach u podnóża tych schronisk i na okolicznych szlakach.

Dodatkowo, do skarbonek WOSP trafi część dochodu z noclegów w finałowy weekend (12/13.01.2008), zatem każdy, kto przenocuje wtedy u nas zasili konto Orkiestry, nawet jeżeli nie wrzuci do skarbonki ani grosza. W niektórych schroniskach odbędą się koncerty piosenki turystycznej, a za wybrane potrawy będzie można zapłacić uiszczając stosowną kwotę do
skarbonki.

Ponadto, po raz trzeci zorganizowany zostanie Marsz Dla Orkiestry, którego trasa (licząca 40 km) prowadzi z Krakowa do schroniska PTTK na Kudłaczach. Uczestnicy Trzeciego Marszu Dla Orkiestry kwestować będą w mijanych miejscowościach.

Dokładniejsze informacje o Karpackich Finałach WOSP znajdują się na stronie
www.orkiestra.wierch.pl

2007-12-05

(kg)
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com