facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-04-29
 

Czejtowisko pod Rawkami (15-16 maja, Bieszczady)

Czejtowiska pod Rawkami to cykliczne spotkania podróżników i miłośników gór połączone z pokazami slajdów i opowieściami z wypraw w najdalsze zakątki Ziemi.
Spotkania odbywają się dwa razy w roku, a obok prezentacji z wyjazdów organizowanych przez Grupę Chate.pl obejmują również pokazy zdjęć zapraszanych gości i kameralne koncerty muzyczne.

Termin: 15-16 maja 2009
Miejsce: Bieszczady, Bacówka Pod Mała Rawką

Do tej pory Bacówka Pod Małą Rawką gościła sześć Czejtowisk, podczas których można było zobaczyć zdjęcia z kilkudziesięciu dalszych i bliższych wypraw.

Podczas zbliżającej się edycji Czejtowiska odwiedzimy kolejne ciekawe miejsca na Ziemi. Zaczniemy od Ameryki Południowej, gdzie zwiedzimy Patagonię, następnie Peru i Boliwię, oraz dokonamy eksploracji dżungli w Gujanie. W Afryce zajrzymy do Maroka, które przemierzymy samochodami terenowymi. W Azji odbędziemy trekking w rejonie Kanczendzongi w Nepalu i spenetrujemy najpiękniejsze zakątki Laosu i Kambodży. Na koniec zobaczymy Meksyk, Gwatemalę i Kubę, gdzie wspinać się będziemy na tamtejsze wulkany.

Czejtowisko odbędzie się w dniach 15-16 maja (piątek-sobota), tradycyjnie w Bacówce Pod Małą Rawką w Bieszczadach. Pokazy zaplanowane są w godzinach wieczornych, a po nich wspólne opowieści i muzykowanie do późna w nocy.
 
Źródło: e-gory.pl
 Czejtowisko
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com