facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2018-09-25
 

„Coming Home” - Jack Wolfskin powraca do outdoorowych korzeni

Najnowsza kolekcja jesień-zima 2018 zainspirowana kulturą skandynawską, przeznaczona jest dla entuzjastów szeroko rozumianego outdooru: hikingu, turystyki miejskiej i sportów zimowych. W tym roku niemiecki producent realizuje także coraz szerzej zakrojone działania na rzecz rozwoju technologii proekologicznej.

 

Norweskie Lofoty, szwedzkie skały i bezdroża to naturalne dobro Europy, w których nadal królują dzikość, zorze polarne i śnieg. Natura jest w tym rejonie nieobliczalna i surowa, przez co tak piękna i coraz częściej odwiedzana. Marka Jack Wolfskin zainspirowana tymi obszarami przypomina, że warto doświadczać natury niezależnie od warunków atmosferycznych.

 

 Kolekcję jesień-zima 2018 jak zawsze tworzą 3 kategorie odzieży:

 

Active Outdoor wyróżnia się największym stopniem zaawansowania technologicznego. W tej serii znajdują się takie projekty jak: pierwszy raz prezentowana technologia Microguard Ecosphere z syntetycznym, recyklowanym wypełnieniem (22 butelki PET = kilogram ociepliny), Nanuk Ecosphere – nowość w ofercie Jack Wolfskin, czyli polary powstałe z przetworzonych butelek, czy Texapore Ecosphere – recyklowana membrana wodoodporna. Dodatkowo, we wszystkich swoich produktach marka coraz skuteczniej wycofuje toksyczny polifluorokarbon. Wyprzedzając własny plan, wyeliminowano go już z 95% kolekcji odzieży.

 

Drugą kategorią jest miejski, natchniony Sztokholmem i Oslo nurt Everyday Outdoor. Zieleniom i granatom towarzyszą wysokie kołnierze, duże kaptury i kraty. Wśród akcesoriów i butów znaleźć można zarówno bardzo nowoczesne jak i klasyczne modele, które przeszły odświeżenie.

 

 

Ostatnią i najbardziej zaskakującą kolorystycznie kolekcją jest bardzo funkcjonalna i dopracowana seria odzieży narciarskiej  Snow Sports. Cechuje się nie tylko bardzo dużą funkcjonalnością, ale i elastycznym materiałem o żywych, żółtych, różowych i niebieskich kolorach. Sety z kolekcji narciarskiej gwarantują na stoku dobry wygląd i maksymalną wygodę.

 

 

Jak określa w swoich kanałach Social Media sama Ambasadorka marki Martyna Wojciechowska: „Kolekcja jesień-zima 2018 jest wysokoenergetyczna”. Wierzymy, że dzięki naszym produktom Klienci z jeszcze większą chęcią skierują się w stronę „naturalnego” domu.

 

 

Tekst i zdjęcia: informacja prasowa Jack Wolfskin

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-03-15
SPRZĘT
 

LIFA Infinity Pro - wodoodporność. Na zawsze

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-13
SPRZĘT
 

Odpływanie wśród drzew

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2023-01-25
SPRZĘT
 

Plecak Alpinisto 35 GREGORY

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-20
SPRZĘT
 

Zegarek Suunto 9 Peak

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com