facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2020-06-03
 

Columbia zaprasza na otwarty trening z Marcinem Świercem

Jaki jest Twój F.K.T - najszybszy znany czas (ang. Fastest Known Time)? Możesz to sprawdzić już w najbliższą sobotę, 6 czerwca, podczas otwartego treningu, na który zapraszają Columbia Sportswear oraz Marcin Świerc, wybitny biegacz ultra i ambasador marki w Polsce. Startujemy o godz. 17:00 z adresu Krupówki 37 w Zakopanem, gdzie znajduje się pierwszy monobrandowy sklep Columbii w Polsce. 

Marcin Świerc w akcji; fot. Golden Goat Production / materiały prasowe Columbia

 

Spotkanie będzie świetną okazją do przetestowania nowej wersji butów Columbia Montrail F.K.T., które wprowadzają trailrunning w nowy wymiar, zapewniając przy tym idealne połączenie przyczepności, wsparcia i oddychalności. Nowy model jest niezwykle lekki - waży zaledwie 305g w wersji męskiej i 248g w wersji damskiej. Podeszwa posiada agresywny bieżnik o głębokości 4mm, który zapewnia dobrą przyczepność w czasie biegu, a jednocześnie sprzyja dynamice, co ułatwia uzyskiwanie lepszych czasów.


Tak prezetnują się buty Columbia Montrail F.K.T, które będzie można przetestować wspólnie z Marcinem Świercem


Spotkanie zaczniemy od przymierzania butów, później czas na pytania do Marcina i garść porad od naszego biegacza ultra, rozgrzewka i startujemy! Planowana trasa to pętla o długości 10-12 km. Uczestnikom treningu Columbia proponuje 25% zniżki w sklepie na Krupówkach - po finiszu będzie można więc uzupełnić garderobę o innowacyjną odzież, obuwie czy akcesoria dla outdoorowych entuzjastów. 


„Po trudnym okresie zamknięcia i ograniczeń, powoli wracamy do normalności, także tej biegowej. Nadszedł czas, by znów cieszyć się wspólnymi treningami i razem testować sprzęt, który pomaga osiągać lepsze rezultaty. Montrail  F.K.T. testowałem już w lipcu 2019r. - robiłem w tych butach rekonesans trasy UTMB wokół Mont Blanc. Pierwszego dnia przebiegłem w nich 40 km, a kolejnego - 60 km. Bez wątpienia to but z pazurem biegowym, zaprojektowany do zadań specjalnych, który niezależnie od terenu spisuje się doskonale i zapewnia wysoki komfort. To moje doświadczenia, ale jestem bardzo ciekawy Waszych opinii po sobotnim treningu.”


–  Marcin Świerc

Sklep Columbii na Krupówkach; fot. materiały prasowe Columbia


Na trening można zapisywać się już dziś na wydarzeniu udostępnionym na fanpage'u Marcina Świerca . Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy też do śledzenia fanpage'a Marcina – wkrótce będą pojawiać się tam kolejne wydarzenia informujące o testach w innych lokalizacjach.


Źródło: informacja prasowa


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com