facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-04-17
 

Columbia Sportswear Company w Polsce!

Columbia Sportswear Company, jeden z największych producentów profesjonalnej odzieży na świecie, otwiera własne biuro w Polsce - Columbia Sportswear Poland Sp. z o.o.
Decyzja o podjęciu działalności w Polsce wiąże się z intensywnym rozwojem firmy oraz ekspansją i poszerzaniem sieci sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej. Swoją obecność firma inauguruje kolekcją wiosna–lato 2009. 

Columbia Sportswear Company (notowana na Nasdaq: COLM) pojawiła się w Polsce po raz pierwszy w latach 90-tych, za pośrednictwem firm dystrybucyjnych. Rosnący popyt na zaawansowaną technologicznie odzież sportową, z bezpośrednim wskazaniem na znaną markę Columbia Sportswear, spowodował, że firma zdecydowała się zaistnieć w Polsce jako niezależny podmiot. Od marca 2009 roku Columbia Sportswear ma swoje główne biuro w Warszawie, a jej dystrybucja opiera się na bezpośrednich umowach z wybranymi sklepami w całej Polsce. Ilość punktów sprzedaży wciąż rośnie, co jest spowodowane najwyższą jakością i prestiżem marki, a także konkurencyjnymi cenami w stosunku do innych marek w tej kategorii, obecnych w Polsce. 

Produkty Columbia cieszą się najwyższym, międzynarodowym uznaniem z uwagi na ich wysoką jakość, wytrzymałość, funkcjonalność, wzornictwo i wykorzystywanie w produkcji najbardziej zaawansowanych technologii. Columbia jako pierwsza (w latach 80.) wprowadziła na światowy rynek wodoodporne i „oddychające” kurtki. Sukcesem było także zastosowanie systemu Columbia Interchange, oznaczającego kilkuwarstwowe bądź dwustronne ubrania, które można nosić w różnych konfiguracjach. 

Dynamiczny rozwój, wyczucie rynku i wykorzystanie rosnącej popularności ubrań o sportowym charakterze szybko doprowadziły do prawdziwego rozkwitu firmy w Ameryce 
i na innych rynkach świata. Columbia Sportswear Company to synonim zaawansowanej technologicznie odzieży sportowej dla wszystkich lubiących aktywność i rekreację na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody. Columbia to marka aspiracyjna, która oprócz prestiżu gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania. 
 
W portfolio firmy Columbia Sportswear znajdują się takie marki jak:
      - Columbia,
      - Sorel,
      - Montrail,
      - Mountain Hardwear,
      - Pacific Trail.

W asortymencie Columbii dostępne są produkty w kategoriach: odzież wierzchnia, odzież sportowa, obuwie i akcesoria.

Columbia Sportswear Company prowadzi sprzedaż na rynkach Ameryki Północnej, Europy i Azji. Firma zatrudnia prawie 3 000 pracowników na świecie, a jej sieć dystrybucji obejmuje ponad 13 000 punktów sprzedaży detalicznej, w ponad 90 krajach na świecie.

 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com