facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-04-23
 

Columbia Sportswear - propozycja dla każdego

Columbia Sportswear to synonim zaawansowanej technologicznie odzieży sportowej dla wszystkich lubiących aktywność i rekreację na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody.
Filozofia marki jest prosta: cieszyć się nieograniczoną swobodą na łonie natury, w każdych warunkach i bez względu na wybieraną formę aktywności.

Propozycja Columbia Sportswear dla miłośników sportu i natury została zaplanowana dla każdego typu aktywności, na każdą sytuację i dla każdego profilu klienta – od entuzjastycznych wyczynowców (linia Performance Outdoor), poprzez miłośników spokojnej rekreacji (linia Versatile Outdoor), aż po osoby wybierające bezpretensjonalny, niezobowiązujący, komfortowy styl na każdą okazję, np. na pikniku czy podczas weekendowych spotkań z przyjaciółmi (linia Casual Outdoor).

Performance Outdoor to linia „hardcore outdoor”, przygotowana na potrzeby niezłomnych wyczynowców, poszukiwaczy przygód i sportów ekstremalnych. Aby osiągać wyniki
i zdobywać szczyty potrzeba niezawodnych, sprawdzonych ubrań i obuwia z półki premium, spełniających najwyższe standardy technologiczne, które nie zawiodą w najtrudniejszych warunkach. 

Versatile Outdoor to linia odpowiadająca na rosnące zapotrzebowanie na tzw. produkty hybrydowe - ubrania i akcesoria uniwersalnego zastosowania, które sprawdzą się w całej gamie zestawów; powstały z myślą o spokojnych poszukiwaczach rekreacji na świeżym powietrzu – na szlaku turystycznym, w parku, czy na ulicy. Klienci ci żyją aktywnie, ale oprócz ćwiczeń i sportu potrzebują też wyciszenia, samotności i relaksu. 
Typ ubrań Versatile Outdoor spełnia swoje funkcje zarówno w plenerze, jak i w środowisku miejskim, pozwala komfortowo i na luzie np. pójść na samotny spacer lub przysiąść w kawiarni na ulicy.

Casual Outdoor to linia ubrań sportowych przeznaczona dla tych, którzy czerpią naturalną energię i inspirację z przyrody, w otoczeniu której starają się przebywać tak często, jak tylko pozwala im na to czas; Styl bezpretensjonalny i proste kroje ubrań nie muszą odznaczać się wielką wytrzymałością na złą pogodę ani stosować wszystkich zdobyczy nowoczesnego włókiennictwa, o wiele ważniejsza jest tu estetyka, funkcjonalność, wygoda, dobra cena i jakość.
 
 Perfomance Outdoor
 Casual Outdoor
 Versatile Outdoor
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com