facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-07-12
 

Columbia do 30% taniej w 8a.pl

Upały za oknem nie słabną, a w 8a.pl... kolejna świetna obniżka! Tym razem padło na letnią odzież tak lubianej Columbii. Najwyższej jakości produkty zapewniają doskonałą ochronę i wygodę - zapraszamy!
Columbia to rodzinna firma, która już ponad 70 lat produkuje odzież outdoorową i ekwipunek turystyczny. Została założona w 1938 roku, przez przybyłych do Ameryki rodziców obecnej przewodniczącej rady - Gertrude Boyle. Swoją nazwę firma zawdzięcza przepływającej nieopodal rzece.

Columbię tworzą ludzie, którzy są takimi samymi fascynatami turystyki jak i Ty, tak więc doskonale wiedzą, czego potrzebujesz. Ludzie, którzy wychowali się w otoczeniu lasów, wulkanicznych szczytów oraz nieopodal surowego wybrzeża oceanu. Od ponad 70 lat produkowane odzież i ekwipunek są testowane przez zapalonych turystów, rowerzystów, wspinaczy oraz po prostu ludzi lubiących spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Firma Columbia od dawna słynie z innowacyjności swych produktów. Zaangażowanie w innowacje widoczne jest w całej ofercie produktowej i pomaga odróżnić się od konkurencji. Stosowany w odzieży system Omni-Wick to najbardziej zaawansowana technologia, zapewniająca odprowadzanie wilgoci podczas aktywności na świeżym powietrzu. Kolejnym doskonałym rozwiązaniem jest zapewniająca ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV technologia Omni-Shade. 

Wszystkie starania firmy skupiają się na tym, aby dostarczyć wysokiej jakości, zaawansowane technologicznie produkty, które zapewnią uczucie wygody oraz ochronę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Turystyka to nie tylko odległe krainy i niezdobyte szczyty, to również spacer po parku czy weekendowy wypad za miasto. Dzięki długiemu doświadczeniu Columbia pozwoli Ci cieszyć się przygodą niezależnie od tego gdzie jesteś.

Dokładniejsze informacje pod adresem: http://8a.pl/columbia
 Plakat
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com