facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-11-29
 

Ciekawa końcówka Queen & King Of Slackline 2012

Roztrzygnęły się internetowe zawody slacka kobiet Queen Of Slackline 2012. Tytuł króla jest dalej wakatem. Zawodnicy trzymają w napięciu.
Na przepięknej brazylilijskiej plaży Giovanna Petrucci wykonala Backside Freefall to Backside Chest 360 to Buttbounce. Pozwoliło jej to wygrać 7 rundę zawodów, pokonać Veronicę Annę Mangold i zostać Królową Slackline Anno Domini 2012.

Film z triku można zobaczyć tutaj.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JZ-qbO0_G0I

Królewski tron jest nadal pusty. 7 runda pomiędzy Alanem Schmidtem i Gabrielem Aglio da Silvą, w której trzeba było wykonać atomic buddha grab to buttflip to dropknee nie przyniosla roztrzygnięcia. W ósmej rundzie zadaniem był Frontsite 360 feet to feet to backsite 360 into buttbounce up to nasty chest to buddha. Żaden z chłopaków jednak nie wrzucił swojego wideo na youtube. Dlatego też Gibbon wyznaczył kolejne, dziewiąte zadanie: wykonać w ciągu wszystkie tricki z poprzednich ośniu rund. Deadline mija 2 grudnia. Komu się uda, wygrywa. Ciekawe, czy podołają?Stawką zawodów jest możliwość dołączenia do GIBBON Slacklines ProTeam. Zeszłoroczny plebiscyt zwycięzyli Melissa Bowe i Jaan Roose.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com