facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Ciąg dalszy słoweńskiego podboju Katalonii

Słoweńskie natarcie w Santa Linya pomału dobiega końca. I chyba dobrze, bo strach pomyśleć jakimi przejściami by się to skończyło, jeśli dziewczyny spędziły by tutaj więcej czasu:-)

Mina Markovic na Ingravids Ekstension Total 8c+ (fot. Luka Fonda)

 

 

Mina Markovic do bogatego zestawu realizacji dodała właśnie Ingravids Ekstension Total 8c+. Tym samym kolekcja Słowenki z ostatnich dni zamyka się zestawem 9ax1, 8c+x2 i 8cx2. Imponujące!

 

 

Janja Garnbret na La Fabelita 8c (fot. Luka Fonda)

 

Jej młodsza koleżanka Janja Garnbret, z kolei realizowała się w przejściach od strzału. W pierwszej próbie flash uporała się już z drugą w ciągu tygodnia ósemką ce. Tym razem padła La Fabelita. Szesnastolatce patenty podpowiadała właśnie wspomniana wyżej liderka pucharu świata;-). Janja działała również bez znajomości. W szlachetnym stylu OS upolowała La Ruta del Sol 8b oraz jedną 8a+.

 

Jeżeli obie panie w najbliższym czasie nadal koncentrować się będą na wpinaniu w skałach mogą zrobić jeszcze większe zamieszanie w kobiecych rekordach. Ale znając zamiłowanie Słowenek do startów w zawodach, już wkrótce pewnie powrócą na panel aby zacząć przygotowania do kolejnego sezonu zawodów.

 

 

źródło: 8a.nu, FB

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Weronika Biernacka
 
Weronika Biernacka
 
Weronika Biernacka
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
2020-06-15
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Tragiczna śmierć 16-letniej Luce Douady

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com