facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-08-16
 

Chaco – rewolucja na polskim rynku sandałów

Chaco należy do liderów amerykańskiego rynku outdoorowego. Od 18 lat specjalizujemy się w produkcji innowacyjnych sandałów sportowych i rekreacyjnych.


Prawie 80% populacji ma tendencje do pronacji stopy (jej koślawienia), prowadzi to do zwiększonego nacisku na kości i tkanki stopy. Dzięki współpracy ze specjalistami od podiatrii, stworzyliśmy specjalnie wyprofilowaną podeszwę, która kontroluje pronację i polepsza komfort stopy. Nasza podeszwa BioCentricTM, o profilowanym łożysku, zapewnia pewny i zdrowy krok przy każdym rodzaju wysiłku. To oryginalne rozwiązanie znalazło uznanie Amerykańskiego Stowarzyszenia Podiatryczno-Medycznego (APMA) i otrzymało przyznawany przez tę organizację Znak Jakości (Seal of Acceptance).Chaco należy do liderów amerykańskiego rynku outdoorowego. Od 18 lat specjalizujemy się w produkcji innowacyjnych sandałów sportowych i rekreacyjnych. Obecnie jesteśmy dostępni w ponad 150 krajach, w tym od niedawna w Polsce.


Womens Bluebell UnaweepOd 1989 wszystkie sportowe sandały Chaco posiadają zorientowany anatomicznie system regulacji. System ten umożliwia pełną regulację w celu maksymalnego dopasowania sandałów do stopy. Wykorzystanie zaciąganych klamerek eliminuje zbędną wagę i sztywność rzepów Velcro, stosowanych przez innych producentów.


Z1 Mens Trick Unaweep
2007-08-16

(kg)

 

 


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com