facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-10-01
 

Ceneria.pl - największa baza produktów segmentu outdoor

Pierwsza w polskim Internecie outdoorowa porównywarka – Ceneria.pl w swoich zasobach posiada już 10 000 produktów!

Pierwsza w polskim Internecie outdoorowa porównywarka – Ceneria.pl w swoich zasobach posiada już 10 000 produktów!

W ciągu 4 miesięcy istnienia z systemem zintegrowane zostały 23 najbardziej znane czołowe sklepy outdoorowe, rowerowe i sportowe. Miesięcznie przybywa kilka nowych. Dzięki temu Ceneria wypełnia niszę wśród ogólnych porównywarek.
 

Najbardziej rozwinięty jest w tym momencie dział turystyczno-wspinaczkowy i rowerowy. Redaktorzy serwisu rozpoczynają intensywne prace nad kolejnymi: narciarskim, sportowym i wodniackim. Można zatem śmiało stwierdzić, że już w niedługim czasie internauta będzie posiadał przegląd praktycznie całego rynku outdoorowego w jednym miejscu.

Niewątpliwym atutem Cenerii jest wykorzystywanie potencjału Google. Tysiące aktywnych linków w strukturze portalu powoduje bardzo dobre lokalizowanie produktów w ramach najbardziej popularnej wyszukiwarki. Wiele produktów jest już na pierwszym lub na jednym z pierwszych miejsc pośród odnalezionych przez Google odnośników. Przynosi to również korzyści dla sklepów zintegrowanych z Cenerią, które dzięki temu uzyskują leprze pozycjonowanie przez roboty Googli.

Szybko rośnie liczba odwiedzających portal. Po zaledwie 4 miesiącach istnienia Ceneria notuje już ponad 60 000 odsłon miesięcznie.

Ciekawe, kiedy będzie można stwierdzić, „że jeśli produktu nie ma w Cenerii to znaczy, że nie istnieje”?!

2008-10-01

(kg)


 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com