facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-03-24
 

CARIBOU POLARTEC HIMOUNTAIN - test Marcina Tomaszewskiego

Rzeczywiście najlżejszy i najcieplejszy Polartec, jaki miałem na sobie. Elastyczne wstawki świetnie sprawdzają się w ruchu.
Opis producenta:
Specjalistyczna kurtka wspinaczkowa o wyjątkowych parametrach termicznych i niskiej wadze dzięki zastosowaniu tkaniny POLARTEC THERMAL PRO High loft. Dopasowany krój dwie pojemne kieszenie na zamki, elastyczne panele boczne i wstawki w anatomicznie wyprofilowanych rękawach. Niska dopasowana stójka. Regulacja dołu obwodu kurtki gumką w tunelu.

Opinia:
Rzeczywiście najlżejszy i najcieplejszy Polartec, jaki miałem na sobie. Elastyczne wstawki świetnie sprawdzają się w ruchu. Zastosowany materiał jest bardzo elastyczny i miękki. Mimo, że jest skrojona niemal na wymiar, przy podniesionych rękach dobrze układa się na ciele. Jeśli chodzi o estetykę, to chyba bez znaczenia, ale jest naprawdę ładny i przyjemny w dotyku. W połączeniu z Belay2 tworzy wprost termicznie pancerną kombinację, zbyt ciepłą na alpejskie wspinanie. Z pewnością sprawdzi się na biwaku lub w trakcie powrotu ze ściany w załamaniu pogody. Polartec Carribou pojedzie ze mną na każdą z wypraw. Tymczasem nadal testuję go na co dzień… 

Marcin Tomaszewski

Więcej na: Cztery Żywioły

Marcin "Yeti" Tomaszewski realizuje właśnie projekt 4 Żywioły. Niedawno wrócił z Patagonii, gdzie miał okazję przetestować sprzęt górski pod Fitz Royem. Więcej informacji na temat projektu na stronie www.geronimo.civ.pl oraz na blogu Marcina "Yeti" w naszym serwisie.

 Caribou Polartec
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-02-03
BIZNES
 

Czy bielizna termoaktywna chroni przed zimnem?

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com