facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-07-11
 

Buty AKU SLOPE

Najczęściej wybierane buty trekkingowe w sklepie Polar Sport to uniwersalne modele.

Najczęściej wybierane buty trekkingowe w sklepie Polar Sport to uniwersalne modele, które sprawdzają się w każdej porze roku i można w nich odbyć wycieczki w zróżnicowanym terenie polskich gór. Wśród tego rodzaju modeli bardzo mocną pozycję zajmują buty AKU SLOPE, które trafiły do naszego testu.

Przeznaczenie

Model AKU Slope został zaprojektowany z myślą o klasycznej turystyce górskiej w zróżnicowanym terenie. Innowacyjna technologia AKU AIR 8000®, użyta w cholewce wskazuje na użytkowanie raczej w ciepłych porach roku, jednak nie do końca tak jest. Dzięki specjalnie do tego modelu zaprojektowanej podeszwie Vibram® Erica Everest doskonale radzi sobie również na śniegu, co uzupełnia jego możliwości i sprawia, że Slope są bardzo uniwersalnymi butami.

Opis specyfiki modelu

Kiedy tylko wyciągniemy Slopy z pudełka, od razu zauważymy, że główną ideą przyświecającą inżynierom AKU podczas projektowania tego modelu była niska waga.
Nie odbiło się to w żadnym stopniu na twardości, stabilności czy trzymaniu całej konstrukcji.

Drugą rzeczą, jaka rzuca się w oczy, to doskonała jakość wykonania. Wszywka na języku („Made in Romania”) nie pozostawia żadnych wątpliwości – europejska produkcja wysokiej klasy. Wszystkie szwy prościutkie, nigdzie nie widać wychodzącego kleju i niedoklejonych przestrzeni, wewnętrzna wyściółka przylega idealnie w każdym miejscu, nie ma luźnych czy źle dopasowanych fragmentów...

Dalszy ciąg na stronie: http://test.polarsport.pl/?page_id=273

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com