facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-06-29
 

Butelki Nalgene w ofercie sklepu e-busola.pl

Na nadchodzące lato sklep e-busola.pl proponuje bogaty wybór butelek amerykańskiej firmy Nalgene. Jak wiadomo wszystkie butelki Nalgene produkowane są w USA, co gwarantuje wysoką jakość materiałów oraz precyzję wykonania.

Szeroka gama produktów dostępna w sklepie e-busola.pl pozwala dobrać odpowiednią butelkę do każdej aktywności. Klasyczne butelki z szerokim otworem Wide Mouth są bardzo uniwersalne i świetnie sprawdzą się na każdym wyjeździe. Najnowsza propozycja butelek Nalgene z szerokim wlewem to butelka o pojemności 1,5 l. Bardzo ciekawym wzorem, który wzbudzi zainteresowanie współtowarzyszy na wyjeździe, jest butelka o nazwie Glow Green, która fosforyzuje w ciemności.

Bieganie, rolki jogging - tutaj świetnie sprawdzą się butelki On The Fly i model On The Go dostępne w kilku kolorach. Bardzo uniwersalne zastosowanie ma butelka Multidrink, w której zamontowano składany ustnik z regulacją przepływu płynu oraz klasyczną odkręcaną nakrętkę. Także osoby, które lubią survival znajdą butelkę dla siebie. To model Nalgene Oasis, również dostępna w kilku kolorach.

Więcej informacji na stronie: http://www.e-busola.pl/sprzet-turystyczny-kuchnia-turystyczna-o_c_134_1.html

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com