facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-04
 

Brubeck - ciepło i komfort z Polski w ispo Greenhouse

Na ispo winter 2009, w ramach Greenhouse, platformy promującej młode lokalne firmy, które dopiero wychodzą poza rodzimy rynek, zadebiutowała polska marka Brubeck - producent termoaktywnej bielizny sportowej i outdoorowej.


Brubeck to naprawdę młoda firma, jej nowoczesne hale produkucyjne powstały zaledwie dwa lata temu w Zduńskiej Woli. W tym krótkim czasie udało się produktom z logo Brubeck zaistnieć na polskim rynku, a w planach jest ekspansja międzynarodowa. Mocno posegmentowaną kolekcją - od prawie modowej Prestige, przez Dynamic Outdoor, czy zimowy Thermo, po Biker`s Thermo System dla motocyklistów - firma chce dotrzeć do szerokiego grona klientów.

Podstawą sukcesu jest  zastosowanie najnowszych technologii - w Europie jest jeszcze tylko jedna fabryka o podobnym zaawansowaniu technologicznym do tej w Zduńskiej Woli, ale jak mówi Sales Manager Brubecka Arkadiusz Żuberek - Najważniejsze jest, by trafić w gusta i potrzeby kilentów, których my mamy już bardzo dużo. Zrobiliśmy już ponad 100 tysięcy produktów na Polski rynek. Dzięki wysokiej jakości nie mamy reklamacji i klienci są bardzo zadowoleni. Nasze produkty są bardzo zaawansowane technologicznie, jako jedyni wykonujemy bezszwowe wyroby z pełną siatką. W Europie są tylko dwie fabryki, które są w stanie wykonać taki produkt. Równocześnie bardzo staramy się, żeby nasze produkty, mimo wysokiej jakości miały przystępne ceny. Chcemy, by te wyroby stały sie popularne, czyli miały umiarkowane ceny i wysoką jakość.

Ciąg dalszy na: www.4outdoor.pl

 Brubeck - model serii Thermo Body Guard dla kobiet
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com