facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-04
 

Brubeck - ciepło i komfort z Polski w ispo Greenhouse

Na ispo winter 2009, w ramach Greenhouse, platformy promującej młode lokalne firmy, które dopiero wychodzą poza rodzimy rynek, zadebiutowała polska marka Brubeck - producent termoaktywnej bielizny sportowej i outdoorowej.


Brubeck to naprawdę młoda firma, jej nowoczesne hale produkucyjne powstały zaledwie dwa lata temu w Zduńskiej Woli. W tym krótkim czasie udało się produktom z logo Brubeck zaistnieć na polskim rynku, a w planach jest ekspansja międzynarodowa. Mocno posegmentowaną kolekcją - od prawie modowej Prestige, przez Dynamic Outdoor, czy zimowy Thermo, po Biker`s Thermo System dla motocyklistów - firma chce dotrzeć do szerokiego grona klientów.

Podstawą sukcesu jest  zastosowanie najnowszych technologii - w Europie jest jeszcze tylko jedna fabryka o podobnym zaawansowaniu technologicznym do tej w Zduńskiej Woli, ale jak mówi Sales Manager Brubecka Arkadiusz Żuberek - Najważniejsze jest, by trafić w gusta i potrzeby kilentów, których my mamy już bardzo dużo. Zrobiliśmy już ponad 100 tysięcy produktów na Polski rynek. Dzięki wysokiej jakości nie mamy reklamacji i klienci są bardzo zadowoleni. Nasze produkty są bardzo zaawansowane technologicznie, jako jedyni wykonujemy bezszwowe wyroby z pełną siatką. W Europie są tylko dwie fabryki, które są w stanie wykonać taki produkt. Równocześnie bardzo staramy się, żeby nasze produkty, mimo wysokiej jakości miały przystępne ceny. Chcemy, by te wyroby stały sie popularne, czyli miały umiarkowane ceny i wysoką jakość.

Ciąg dalszy na: www.4outdoor.pl

 Brubeck - model serii Thermo Body Guard dla kobiet
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com