facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-08-12
 

Bridgedale - nowa marka w ofercie Snap Outdoor

Firma Snap Outdoor, wyłączny dystrybutor na Polskę takich marek outdoorowych, jak: Ocun, Rock Pillars, Climbing Technology, Zamberlan, Metolius, Grippy rozpoczyna w Polsce dystrybucję skarpet Bridgedale.
Bridgedale Outdoor Ltd jest liderem na rynku specjalistycznych skarpet outdoorowych przeznaczonych do uprawiania różnego rodzaju sportów takich jak: trekking, narciarstwo, bieganie czy też do codziennego użytkowania.

Głównym założeniem marki jest projektowanie i produkcja najbardziej komfortowych skarpet na rynku. Stosowanie do tych celów najnowszych maszyn, pozwala ciągle udoskonalać istniejące już modele, a dbałość o stosowanie najbardziej zaawansowanych technologii produkcji, daje możliwość wprowadzania także nowych linii skarpet. Opatentowana przez Bridgedale technologia CoreFusion stanowi połączenie naturalnych włókien z włóknami syntetycznymi, co sprawia, że skarpety te są najwygodniejszymi i najtrwalszymi, jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku.

Skarpety Bridgedale dostępne są w ponad 40 krajach na świecie.

W lutym 2007 został odświeżony wizerunek marki, m.in. poprzez zmianę opakowania czy strony internetowej. Grafiki na produkcie dopracowano tak, by pomóc zarówno klientowi - jak i sprzedawcy- szybko i trafnie dobrać najlepszy rodzaj skarpet do danej aktywności fizycznej, z klarownym podziałem na modele damskie i męskie.

Dopełnieniem wizerunku firmy jest odmieniony logotyp w kształcie stopy - łatwo zapadający w pamięć i budujący pozytywne skojarzenia.


Jakość


Każda pojedyncza skarpeta Bridgedale przechodzi przez serię procesów kontroli eliminujących najmniejsze niedoskonałości. Proces ręcznego pakowania pozwala na dodatkowe sprawdzenie produktu finalnego, tak by osiągnąć najwyższe standardy jakości.

Innowacyjność

Dział rozwoju stara sie słuchać sugestii klientów, aby móc jak najlepiej udoskonalać skarpety. Testerzy firmy Bridgedale sprawdzają komfort i wytrzymałość skarpet. Niektórzy przechodzą w nich nawet 100 mil tygodniowo.
Projektanci starają się zrozumieć najnowsze trendy w produkcji skarpet, aby móc później produkować takie, które będą współpracować z najnowszymi rozwiązaniami pojawiającymi się w obuwnictwie. Zapewnia to najwyższy poziom komfortu.


Dzięki temu użytkownikami skarpet Bridgedale jest ogromna liczba entuzjastów outdooru na całym świecie.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com