facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-09-03
 

BoulderRoweRowo

Zawody jakich jeszcze nie było :) Trzy krakowskie ściany wspinaczkowe: Avatar, Korona i Parbat zapraszają 15 września 2012 r. na pierwze zawody boulderowo-rowerowe.
Na każdej ścianie przygotowane będą trzy przystawki:  łatwa, średnia i trudna.
Na każdej jest tylko jedna próba. By uzyskać punkty trzeba zatopować OSem :)
Po wykonaniu próby na jednej ze ścian, czeka Cię kolejna wycieczka rowerowa na kolejną ze ścianek, i tak do wykonania wszystkich 9 prób lub końca czasu przeznaczonego do wstawień. Ściany musisz odwiedzać kolejno, jedna po drugiej. Na każdej z nich wykonując w danym czasie tylko jedną próbę. W finale wystartuje 6 finalistek i 6 finalistów z największą liczbą punktów.

Opłata startowa: 0 zł.

Dodatkowe wymagania: Wszyscy startujący zobowiązani są do posiadania kamizelki odblaskowej oraz roweru spełniającego wymogi przepisów o ruchu drogowym.
Osoby  niepełnoletnie, które w dniu zawodów skończyły 16 lat – startują w zawodach za zgodą rodziców. Osoby poniżej 16 roku życia mogą startować w zawodach tylko pod opieką rodziców. Każdy uczestnik powinien posiadać ważne ubezpieczenie NNW.
Wybór trasy przejazdów między ścianami należy do każdego ze startujących – organizatorzy nie decydują ani nie sugerują ich przebiegu.

Rejestracja: http://myavatar.pl/pl/zawody – Przy rejestracji wybierasz jedną z 2 ścian, na której planujesz wykonać pierwszą przystawkę (Korona lub Parbat)

Źródło i więcej informacji: http://www.climb.pl/2012/09/boulderrowerowo/


Goryonline
 
2018-11-07
HYDEPARK
 

Nowe „Tatry”. Góry, wolność i niepodległość

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-19
HYDEPARK
 

Film „No Trace Tatra” na jesiennych festiwalach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-16
HYDEPARK
 

Wanda Rutkiewicz. Jeszcze tylko jeden szczyt

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com