facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-01-30
 

BMW i SALEWA ogłaszają współpracę

Jak mówi Dr. Steven Althaus, dyrektor ds. Brand Management i Obsługi Marketingowej Grupy BMW: „Wraz z nową, seryjną wersją modelu Concept Active Tourer, BMW po raz kolejny daje dowód na to, że potrafi wprowadzić nowe koncepcje i rozwiązania dostosowane do potrzeb swoich klientów. SALEWA – producent wysokiej klasy sprzętu górskiego i BMW mają wspólny cel zapewniania współczesnym ludziom optymalnej mobilności dla ciała i umysłu.

Niezwykle cieszymy się na współpracę z SALEWA i wspólną realizację wszystkich ekscytujących projektów.”

Uczestnicy imprez organizowanych przez obie marki będą mieli okazję zapoznać się z modelem podczas jazdy próbnej i dzięki temu przekonać się o jego zaletach.

 

 

W dzisiejszych czasach luksus definiowany jest jako czas, który możemy poświęcić na przeżywanie niezapomnianych chwil. Takie wrażenia czekają na nas na świeżym powietrzu, pośrodku natury, w górach – tam, gdzie całe ciało zaznaje najwięcej ruchu. Niezwykle ważne jest, by zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści darzyli swój sprzęt pełnym zaufaniem oraz podróżowali do wybranych miejsc w warunkach całkowitego bezpieczeństwa. Mobilność jednostki odgrywa tutaj kluczową rolę. Współpraca z BMW stanowi połączenie komfortowej dynamiki jazdy z naszym wieloletnim doświadczeniem w sportach górskich, tworząc idealną bazę pod jedyne w swoim rodzaju aktywności i przygody w górach.” – komentuje Massimo Baratto, Dyrektor Generalny SALEWA.

 

Bezproblemowy dojazd do celu to bardzo istotny aspekt wszelkich wyjazdów również dla Rogera Schäli, profesjonalnego alpinisty i członka SALEWA alpineXtrem Team. Szwajcar co roku pokonuje 35 000 km, by odbywać regularne treningi i realizować wspinaczkowe projekty. Niezmienną motywacją pozostaje dla niego jego pasja, czyli wspinanie i góry, którą już w młodości obudził w nim Eiger – słynny szczyt, znajdujący się tuż za progiem rodzinnego domu Rogera. Dziś alpinizm to nie tylko jego pasja, ale również i zawód, a góry określa on mianem „nauczyciela”, nawet w kwestiach codziennych aspektów życia.

 

Obecna kampania SALEWA zatytułowana „One Life to Live” stanowić będzie idealną platformę dla wspólnej inicjatywy podjętej przed markę i BMW. SALEWA wyposaży wszystkich uczestników akcji, od początkujących po profesjonalistów, w odpowiedni sprzęt i tym samym podniesie świadomość zagrożeń obecnych w terenie górskim. Latem, organizowane przez SALEWA szkolenia odbywać się będą na via ferratach, a w sezonie zimowym, klienci dostaną możliwość pogłębienia swojej wiedzy z zakresu poruszania się w terenie i obsługi urządzeń nadawczo-odbiorczych poprzez udział w szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych przewodników górskich. BMW zostanie partnerem wybranych edycji i zapewni ich uczestnikom komfortowy transport do każdej lokalizacji i z powrotem.

 

Współpracy BMW i SALEWA towarzyszyć będzie wspólna komunikacja kanałami online
i offline, jakimi dysponuje każda z marek, począwszy od sezonu lato 2014.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com