facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-11-11
 

Bluza damska Under Armour Coldgear Fitted 1/4 Zip

Coldgear to odzież stworzona specjalnie do uprawiania sportów zimą.
Coldgear to odzież stworzona specjalnie do uprawiania sportów zimą. Gwarantuje maksymalny komfort cieplny, doskonale się sprawdza jak tzw. pierwsza warstwa.

Bluza Coldgear Fitted ¼ Zip dla kobiet posiada wszystkie te same właściwości techniczne, co bielizna termiczna Under Armour, z tą różnicą, że krój bluzy jest dopasowany do ciała - FITTED, ale nie przylegający. Wyposażona w zamek błyskawiczny do ¼ długości.

Coldgear to oznaczenie technologii materiału opatentowanego jako klasyczny produkt firmy Under Armour z przeznaczeniem do używania w temperaturach poniżej 13 st. C.


Materiał ten to techniczna, dwustronna tkanina transportująca wilgoć z naszej skóry na zewnątrz i zapobiegająca jej powrotowi. Pozwala to utrzymać ciepłotę ciała w niesprzyjających warunkach pogodowych. Coldgear został zaprojektowany i wykonany na zasadzie tzn „drugiej skóry”.

Idealnie dopasowuje się do ciała, co powoduje możliwie najszybszy transport wilgoci na zewnątrz. Ogranicza też zmęczenie mięśni tworząc jakby zewnętrzny gorset. Jest przy tym bardzo lekki, niesamowicie odporny na rozciąganie, chroni przed szkodliwym promieniowanie UV oraz redukuje nieprzyjemny zapach potu.
Coldgear to system idealny, kiedy jest zimno. Polecany do wszystkich rodzajów aktywności fizycznej jako ubranie pierwszej warstwy.

Specyfikacja techniczna bielizny:
UPF - Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, co sprawia, że nasza skóra w mniejszym stopniu będzie narażona na przedwczesne starzenie się.
Armour Strech - Lekka, niebywale elastyczna tkanina, usprawniająca mobilność mięśni, a także przyspiesza wysychanie materiału. Tkanina doskonale się rozciąga w czterech kierunkach, doskonale dopasowując się do sylwetki sportowca.
Transport wilgoci - Tkanina pochłaniająca wilgoci transportująca ją na zewnątrz, nawet przy bardzo dużym wysiłku.
Kontrola zapachu - Redukcja nieprzyjemnego zapachu, dzięki zapobieganiu rozwojowi bakterii, które go powodują.
Krój Fitted – dopasowany, ale nie przylegający. 

Materiał:

89 % Poliester
11 % Elastyna

Cena: 199,95 zł

Więcej informacji: www.ua-polska.pl.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com