facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-08-16
 

Biegaj z Dare 2b - kurtka biegowa Blighted Windshell

Dla marki Dare 2b ważne jest, by jej produkty spełniały oczekiwania użytkowników i dlatego tworzy je w ścisłej współpracy z zawodnikami z Dare 2b Team.

Miałam możliwość przyjrzeć się bliżej kurtce Dare 2b Blighted Windshell.

 

Tekst: Kinga Pachura / biegamypogorach.pl

Testowaną kurtkę dostałam w maju, czyli w okresie kiedy mamy już ciepłe dni i biegamy raczej „na lekko” – w koszulkach, ale wybierając się na wycieczkę biegową w góry, kurtkę przeciwwiatrową zawsze należy ze sobą zabrać.

W drugiej połowie czerwca miałam okazję biegać w Dolomitach, gdzie kurtka Blighted Windshell bardzo się przydała. Zdarzało się, że temperatury powyżej 2000 m n.p.m. spadały do niższych, a do tego momentami pojawiał się dość silny wiatr. W takie dni zabranie ze sobą do plecaka kurtki Blighted Windshell było doskonałym rozwiązaniem.

Blighted została wykonana z chroniącego przed wiatrem materiału Ilus Windshell, który całkiem dobrze spełnia swe zadanie i zapewnia nam właściwą ochronę. Dodatkowo przed podwiewaniem chronią nas ściągacze na dole kurtki i na zakończeniu rękawów oraz przedłużany tył kurtki. Materiał, z którego została wykonana Blighted, całkiem dobrze radzi sobie także z odprowadzaniem wilgoci podczas wysiłku i szybko schnie.

 

http://biegamypogorach.plKurtka jest dobrze skrojona, właściwie dopasowuje się do ciała i nie krępuje naszych ruchów podczas aktywności. Stójka jest wystarczającej wysokości, tak by chronić przed wiatrem, a jednocześnie zapewnić komfort i nie uciskać. Biegając po zmroku o naszą widoczność zadbają liczne elementy odblaskowe umieszczone z każdej strony kurtki...

 

Dokończenie recenzji sprzętu i więcej informacji o kolekcji biegowej Dare 2b:

http://biegamypogorach.pl/biegaj-z-dare2b/


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-20
SPRZĘT
 

Pomysły na prezenty dla pasjonatów gór

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com