facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-01-12
 

Bezdroża Bez Kitu (od 9 stycznia)

W każdą środę o 23:00 usłyszycie relacje z wyjazdów w najciekawsze rejony świata.


Bezdroża - audycja ciekawych świata rusza 9 stycznia na antenie Radia Bez Kitu (www.interia.fm).

W każdą środę o 23:00 usłyszycie relacje z wyjazdów w najciekawsze rejony świata. Będziemy przedstawiać sylwetki pozdróżników oraz odbyte i planowane wyprawy, a także informować o imprezach i spotkaniach podróżniczych. Pokażemy, że najważniejsze są chęci, aby realizować swoje wyjazdowe marzenia. Dla stałych słuchaczy czekają nagrody.

Pierwszym gościem Bezdroży będzie Piotr Milaniak, który opowie o dotychczasowych wyprawach rowerowych po Europie oraz Kirgizji, Indiach, Pakistanie i Tybecie oraz o planowanej Absurd Expedition 2008. Piotr chce samotnie pokonać najbardziej wysunięty na północ obszar Chang Tang w północno – zachodnim Tybecie, strefę wiecznej zmarzlizy. Zaplanowana trasa prawdopodobnie nigdy nie została przemierzona. To jedno z trzech miejsc na Ziemi nie zamieszkałych przez człowieka. Średnia wysokość 5000 m n.p.m. i temperatury spadające w nocy do -30 C. Szczegóły ekpedycji znajdziecie na www.pedalrevolution.ovh.org.

Radia Bez Kitu można słuchać poprzez stronę internetową www.interia.fm. Zapraszają Maciej Stoczewski i Romuald Stankiewicz. Autorzy poszukują osób chcących wziąć udział w audycji.

2008-01-12

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com