facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-05-13
 

AKCJA LATO 2008 (lipiec - sierpień)

Lato coraz bliżej, czas pomyśleć o wakacyjnych wyprawach!

Lato coraz bliżej, czas pomyśleć o wakacyjnych wyprawach!

Jak co roku studenccy przewodnicy SKPB przygotowali Akcję Lato: bogatą ofertę wycieczek i obozów wędrownych z myślą o tych, dla których wakacje to przede wszystkim aktywny wypoczynek w górach, z dala od turystycznych kurortów.

Akcja Lato obejmuje głównie Karpaty: polskie, ukraińskie i rumuńskie, ale także góry Słowacji, Czech, Bułgarii i krajów bardziej odległych, jak Turcja czy Hiszpania. Nie omija nawet innych kontynentów, zwłaszcza Azji, która jest rajem dla turystów górskich. W zeszłe wakacje zorganizowaliśmy 11 obozów i 4 wycieczki weekendowe, w których łącznie brała udział ponad setka osób – mówi prezes SKPB Warszawa Andrzej Affek.

Wycieczki weekendowe to propozycja dla mniej doświadczonych lub zapracowanych turystów, którzy mogą sobie pozwolić jedynie na krótki wypad w polskie Beskidy. Poza tym, co roku SKPB proponuje także co najmniej jeden obóz rowerowy.

Akcja Lato jest imprezą niekomercyjną. Przewodnicy nie zarabiają na organizacji wyjazdów. Dzięki temu, nasze wyjazdy są na każdą kieszeń – za dwa tygodnie na Ukrainie uczestnik zapłaci około 500 złotych

Więcej informacji oraz szczegółowe opisy obozów są dostępne na stronie: www.skpb.waw.pl .

Koordynatorki Akcji Lato 2008:
Agnieszka Tokarska, Ola Zawadzka

Kontakt: akcjalato2008@gmail.com

POJEDŹ Z NAMI W GÓRY!

Jesteśmy organizacją studencką działającą non profit, która powstała w 1957 roku i skupia przewodników górskich prowadzących po Beskidzie Niskim i Bieszczadach. Bieżącą działalność prowadzą młodsi członkowie, ale jak na organizację z ponad 50-letnimi tradycjami przystało starsi przewodnicy są dziś w Kole instruktorami. Prowadzimy ludzi po górach i szkolimy kandydatów na przewodników górskich, którzy potem przystępują do egzaminu państwowego. Dwa razy w roku organizujemy duże imprezy otwarte: Rajd „Beskid Niski” i Rajd „Połoniny”. Oprócz tego robimy także wycieczki weekendowe, autokarowe, rajd „Beskidzki Trakt” dla licealistów i „Akcję Lato” (letnie obozy studenckie)
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com